Nowa Fantastyka 370 (07/2013)

Nika BatchtenLeah Cypess Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Seria: Nowa Fantastyka czasopisma
0867132X
Prószyński i S-ka
fantastyka fantasy czasopisma nowa fantastyka
czasopisma
0867132X
Nowa Fantastyka
fantastyka fantasy czasopisma nowa fantastyka

Nie od tego numeru wiadomo, że w "Nowej Fantastyce" liderują nowości kinowe i zasadnicza tematyka filmowa. Taka postać ma miejsce od początku bieżącego roku. I mimo, że kwestia sprzyja okładkom każdego numeru, bo można na nich podziwiać ukochane doniosłości, kwestionuje to troszkę oryginalność poprzednich odsłon, tych sprzed kilku lat. Trudno dać wiarę, że redaktorzy nie...

Polecam gorąco "Dzień niani" Leah Cypess. Poza tym zwracam uwagę na opowiadania Wojnarowskiego ("Pomarańczowa czupryna Marlowe'a") i jeśli ktoś lubi heroic fantasy, Vaughn ("Od myśliwego do przynęty").

Z publicystki zaiteresowała mnie - jako fana anime i mecha - "Anatomia wielkich robotów". Artykuł okazał sie jednak słaby i powierzchowny.
Z opowiadań warto zwrócić uwagę na "Dzień niani" Leah Cypess, po prostu znakomite. Chciałbym przeczytać jakieś dłuższe dzieło tej autorki.

Od dawna chciałam przeczytać choć jeden numer „Nowej fantastyki”. Gdy tylko zaczynał się nowy miesiąc wychodziłam z domu z zamiarem zakupienia magazynu. Niestety tak się złożyło, że zawsze albo nie miałam przy sobie pieniędzy albo nigdzie nie mogłam jej znaleźć. W końcu mi się udało! Od teraz Będzie to moja obowiązkowa lektura co miesiąc!

Pierwsza część lipcowego wydania...

• Czasopisma
  • Czasopisma literackie
  • SF
  • Przeczytane 2013
  • Prasa
  • Nowa Fantastyka 2013
  • Fantastyka

Dodaj cytat z książki Nowa Fantastyka 370 (07/2013)