BATERIA HELSKA - Cyplowa bateria im. Helidora Laskowskiego

Okładka książki BATERIA HELSKA - Cyplowa bateria im. Helidora Laskowskiego
Waldemar Nadolny Wydawnictwo: Edipresse Seria: Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939 militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939
Edipresse
2013-01-01
2013-01-01
Wrzesień 1939 Broń Uzbrojenie Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939

więcej Więcej

Chyba jeden z ciekawszych tomików Wielkiego Leksykonu Uzbrojenia. Odkrywa nie znane mi zbyt dobrze, tematy. Polecam.

• Ebook
  • Wrzesień 1939
  • Militaria
  • Historia

Dodaj cytat z książki BATERIA HELSKA - Cyplowa bateria im. Helidora Laskowskiego