Joga i psychoterapia. Ewolucja świadomości

joga psychoterapia
Yoga and Psychoterapy
hobby
joga psychoterapia

Doskonała lektura, precyzyjna i wyczerpująca. Autorzy zestawiają psychologię jogi z klasycznymi i alternatywnymi nurtami terapii psychodynamicznej (Freud, Jung, Lowen, Reich, Fromm, etc.). Jogiczna koncepcja człowieka pokazuje z jakimi ograniczeniami boryka się myśl zachodnia, skoncentrowana bardziej na normowaniu zachowania, niż rozwijaniu jednostkowego potencjału. Teoria...

• Szukam - Odwdzięczę się ;-)
  • Mental
  • Yoga