Wiecznie żywy

Isaac Marion Cykl: Ciepłe ciała (tom 1)
horror 308 str.
2011-01-01
Martyna Plisenko
Replika
horror
fantastyka katastrofa literatura fantastyczna niebezpieczeństwo postapokalipsa samotność spotkanie uczucie walka dobra ze złem (597) walka o przetrwanie walka o życie wyścig z czasem zagłada

Kup książkę

Przyjemna książka, polecam

Jestem bardzo kochliwa, jeśli chodzi o bohaterów książkowych i mogę się pochwalić wieloma gatunkami, m. in. ludzie, faerie, wilkołaki, wampiry... Ale zombie to jeszcze nie było, ale z dumą informuję, że i on, R, dołączył do tej wesołej, kochanej gromadki.
Ta książka jest tak, cóż, niespodziewana i niespodziewanie przyjemna - świetna! - że wypluwam ten cały śmiech, jakim tę...

Super książka, bo napisana pięknym stylem i językiem niemalże poetyckim. Dobrze się czyta, jest to coś nowego, książka gdzie narratorem jest zombie. Polecam!

Na półkach: , , , ,

Po obejrzeniu filmu z wielkim zainteresowaniem zabrałam się za czytanie książki. Miałam tylko nadzieję że polubien te książkę tak jak polubiłam film. I nie rzczarowałam się. Książka "Wiecznie żywy" to fantastyczna historia miłosna w której dwa wrogie światy splatają się ponownie w jeden.

Moja ocena może być nieco zaniżona gdyż czytałem w oryginale i może czegoś do końca nie wyłapałem.

Szczerze to archetyp zombie nigdy do mnie nie trafiał i nie wiem dlaczego dodałem "Warm Bodies" do listy książek do przeczytania. Jednak stało się dodałem i teraz jestem po lekturze tejże pozycji.

Nie rozumiem ogólnego zachwytu zombie tymi bezrozumnymi istotami, które...

O dziwo bardzo dobrze się to czytało. Przyznam szczerze, że jestem tym faktem zaskoczona. Spodziewałam się totalnego badziewia, jednak autor mile mnie zaskoczył. Ciekawy punkt widzenia na temat zombi, które stały się elementem dzisiejszej popkultury.

Całkiem przyjemnie i przyzwoicie. Sięgam po kolejny tom.

ZASKOCZYŁA MNIE TA POZYCJA (Pozycja? #heheszki).

Jest to książka dla tych, którzy:
⚫Dla tych, którzy nie oglądali filmu
⚫Dla tych, którzy nie będą go oglądali
⚫ Dla tych, którzy oglądali,...

To, że jestem kinomaniakiem wiecie.
To, że jestem czytelnikiem też.
To, że lubię robić zdjęcia też.
To, że lubię trupy też.

O tego nie wiedzieliście? ;) A no tak lubię trupy, szczególnie te żywe trupy ;) A właśnie dziś będzie o nich, a właściwie o jednym z nich ;) R - bo o nim dziś będzie mowa jest martwy. Hmm... ale czy tak całkowicie? Czy tak w rozumieniu medycznym -...

Moja pierwsza książka o tematyce Zombie. Szczerze bałam się jej bo nie wiedziałam czego się spodziewać, ale bardzo mo się spodobała i na pewno sięgnę po kolejny tom. :) prosta, szybko i przyjemie się ją czyta. :)

Witajcie Pszczółki <3

Był czas, gdy wampir zakochał się w śmiertelniczce, teraz nadszedł czas na zombie.
Ciepłe ciała Isaaca Mariona mogą być znane również pod tytułem ,,Wiecznie żywy"to fantastyka, horror i romans w jednym.
Po książkę sięgnęłam, gdy zobaczyłam plakat filmu, bardzo chciałam zacząć od początku najpierw książka potem film, uwierzycie Udało się.:)
Bohaterem...

Dyskusje