Python. Wprowadzenie. Wydanie IV

Mark Lutz Wydawnictwo: Helion informatyka, matematyka
Helion
informatyka, matematyka

Bardzo fajna książka dla osób, których pierwszym językiem programowania jest Python lub dla tych, którzy uczą się nowego języka. Porusza niemal każdy aspekt jądra języka, a z bardziej zaawansowanymi rzeczami odsyła do innej książki tego samego autora (Programming Python). Godna przeczytania, godna polecenia.

Bardzo droga książka, ale warta każdej wydanej na nią złotówki. Dla początkujących i profesjonalistów. Opisuje język programowania Python od A do Z. Wracam do niej regularnie. Polecam wersję elektroniczną, ponieważ taka zdecydowanie bardziej się nadaje do szybkiego wyszukiwania interesującego nas zagadnienia. Co prawda nie jest wolna od błędów, ale jak na tłumaczenie...

Bardzo obszerna pozycja dotycząca Pythona, w zasadzie wyczerpująca temat. Napisana bardzo przystępnym językiem.

• Informatyka
  • EBook