Dziecięca matematyka

Edyta Gruszczyk-KolczyńskaEwa Zielińska Wydawnictwo: WSiP nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788302099755
WSiP
pedagogika
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
9788302099755
pedagogika

Świetna książka dla nauczycieli, terapeutów. Kanon wśród obowiązkowych książek na studiach.

Na półkach: , , , , , ,

Czytanie "Dziecięcej matematyki" sprawiło mi przyjemność, a podczas lektury trudno było się nudzić. Mimo że wybrałam ją z listy sugerowanej literatury przypadkiem, nie żałuję poświęconego czasu.

Myślę, że należy zacząć od tego, iż "Dziecięca matematyka" nie jest typową książką naukową. To poradnik, stworzony z myślą o rodzicach, jak również wychowawcach w instytucjach. Z...

• Pedagogika
  • Studia
  • Pedagogika i Psychologia
  • 2016
  • E-booki
  • 2010
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziecięca matematyka