Dziecięca matematyka

Okładka książki Dziecięca matematyka
Edyta Gruszczyk-KolczyńskaEwa Zielińska Wydawnictwo: WSiP nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
WSiP
2009-08-01
2009-08-01
9788302099755
pedagogika

1968

Rewelacyjna pomoc dla nauczycieli klas początkowych oraz przedszkolnych.
Wszystko przekazane w klarowny, przejrzysty sposób, każdą ważną informację można łatwo odszukać.
Absolutny must haven każdego studenta kierunku pedagogicznego.
Polecam.

Świetna książka dla nauczycieli, terapeutów. Kanon wśród obowiązkowych książek na studiach.

Na półkach: , , , , , ,

Czytanie "Dziecięcej matematyki" sprawiło mi przyjemność, a podczas lektury trudno było się nudzić. Mimo że wybrałam ją z listy sugerowanej literatury przypadkiem, nie żałuję poświęconego czasu.

Myślę, że należy zacząć od tego, iż "Dziecięca matematyka" nie jest typową książką naukową. To poradnik, stworzony z myślą o rodzicach, jak również wychowawcach w instytucjach. Z...

• Pedagogika
  • 2018
  • Studia
  • 2013
  • Mr. T
  • 2010

Dodaj cytat z książki Dziecięca matematyka