Piekło w kolorach

Okładka książki Piekło w kolorach
Olgierd Budrewicz Wydawnictwo: Muza Seria: Dookoła świata literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Dookoła świata
Muza
1997-01-01
1997-01-01
Brazylia Ameryka Południowa Amazonka Mato Grosso

więcej Więcej

Jedna z najciekawszych (choć już lekko zdezaktualizowana) książek podróżniczych o Brazylii jakie czytałem. Wyczerpująca relacja z podróży obejmującej praktycznie cały kraj (Brasilia, Amazonia, Rio de Janeiro, Salvador, Interior, Minas Gerais, Sao Paolo) zawierająca mnóstwo wiedzy nie tylko z zakresu historii i kultury państwa ale też mentalności i zwyczajów jego mieszkańców.

• Podróżnicze
  • Moja sybiektywna biblioteczka
  • Ameryka południowa
  • Brazil
  • Literatura "dorosła"
  • Biografie i wspomnienia
  • Ameryka Południowa

Dodaj cytat z książki Piekło w kolorach