Migrena. Praktyczny przewodnik po naturalnych, bezpiecznych i skutecznych metodach leczenia

Eileen Herzberg Wydawnictwo: Zysk i S-ka zdrowie, medycyna
The Natural Way Migraine/a Comprehensive Guide to Effective Treatment (Natural Way)
MAREK ZWIERZYŃSKI
Zysk i S-ka
migrena ból głowy medycyna naturalna leczenie
zdrowie, medycyna
MAREK ZWIERZYŃSKI
migrena ból głowy medycyna naturalna leczenie

Krótko i zwięźle, lecz dosyć postępowo (jak na datę wydania) opisane konwencjonalne i niekonwencjonalne (np. homeopatia, psychoterapia, medytacja) sposoby radzenia sobie z migrenami. Spora wiedza została podana w pigułce z równoczesnym zachęceniem do poszukiwania "głębszych" źródeł w interesujących nas obszarach. Łatwo i przystępnie napisana będzie dla każdego...

Autorka w przystępny sposób wyjaśnia, na czym polega migrena, jakie są jej objawy i odmiany, w jaki sposób dochodzi w organizmie do wyzwolenia się bólu, przy którym często trudno normalnie funkcjonować.

Najważniejsze jednak są porady dotyczące sposobów leczenia - nie tylko objawów, ale i przyczyn.
Przyznam, że początkowo podeszłam do tych rad sceptycznie, gdyż część...

• 2017
  • Przeczytane dawno temu