Dyskusje o książce Masakra na wyspie Utøya

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
13 tyg. temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2017)
Wypożyczyłam:  Odnaleziony Odnaleziony  Już mnie nie oszukasz Już mnie nie oszukasz  Stokrotka w kajdanach Stokrotka w kajdanach  Dom na wzgórzu
6 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2016)
Trochę fantastyki :  List gończy. Komiks quasi-utopijny List gończy. Komiks quasi-utopijny  Arka Arka Podróżnicze :  Delfiny z Ucajali Delfiny z Ucajali
20073
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (lipiec 2015)
Wczorajsze "łupy": z biblioteki:  Zamknięte pokoje Zamknięte pokoje  Tamte cudowne lata Tamte cudowne lata  Ostatnia wola Sonji Ostatnia wola Sonji
8 lata temu
wymienię/sprzedam (IV kwartał 2013)
Wymienię:  Ognista  Niemożliwe  Mrok kwiatów  Pocałunek Nocy  Inne anioły  Siedem promieni  Płonący stos. Księga 1: Kielich wiatru. Krąg popiołów  Królowa Południa
10 lata temu