Up From the Grave

Okładka książki Up From the Grave
Jeaniene Frost Wydawnictwo: Avon Cykl: Nocna Łowczyni (tom 7) fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
2014-01-28
angielski
9780062076113
Jeaniene Frost Night Huntress fantasy

Jakim cudem kończę jedną z ulubionych serii dopiero teraz? Tak to już mam z seriami paranormalnymi, że im więcej części tym ich jakość jakoś się rozrzedza.

Nocna Łowczyni to wampirza seria na sterydach. Mamy szaloną zabójczynię Cat bohaterkę, którą da się lubić. Dalej jest tylko lepiej, jej obiekt westchnień Bones to była męska prostytutka, niewolnik oraz łowca głów. Do...

Na półkach: , , , , ,

Zakochałam się od pierwszego wejrzenia w jej kartki! Cała seria mnie zauroczyła i nie spałam po nocach, aby ją skończyć. W książce można odczuć emocje bohaterów i (w większości) ich sytuacji postąpiłabym tak samo jak oni.
Kiedy opisywana była śmierć wuja Cat popłakałam się i zużyłam całe opakowanie chusteczek. Jednak w wielu scenach śmiałam na głos i osoby wchodzące do...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka kończąca serię fajnie się kończy jednak po niej mam bardzo dużo pytań dlatego chciałabym aby pisarka jeszcze je rozwinęła. Część rzeczy była do przewidzenia a część zaskoczyła. Dziwiło mnie że Cat nie wpadła na to ze Bones się dał specjalnie wysuszyć i dodatkowo, że nie pozwolił by zabić Katie. Może w innym wypadku nie była by taka autentyczna. Już w wcześniejszych...

Siódmy tom serii o Nocnej Łowczyni.
Kocham♥️♥️♥️.
W tej części jedna rewelacja goni drugą. Oj, w pewnej chwili myślałam, że dostanę zawału przez Bonesa. Trzyma w napięciu do samego końca.
Takiego zakończenia serii się nie spodziewałam. Polecam.

Kiedyś trzeba się pożegnać, zaczęłam przygodę z Cat i Bonesem ładnych kilka lat temu.
Kocham ich, jest to zdecydowanie najlepsza saga o wampirach jaką czytałam, mnóstwo humoru, namiętności, akcji.
Jednak dla mnie chyba cała saga skończyła się na 4 części, reszta to dodatki, które miały się sprzedać. Kochałam upartą Cat, która chyba jako pierwsza bohaterka nie była głupią...

Bardzo długo czekałam na polskie tłumaczenie ( z angielskim jestem etapie Kubusia Puchatka :P ) nie oficjalne, ale w końcu dzięki większym fanom Cat i Bones'a niż ja mogłam przeczytać ostatnią, niestety część.
Bardzo mi się podobała, było kilka scen które z łatwością przewidziałam, ale więcej takich które mnie mile zaskoczyły;) Nie będę zdradzać które ;)
Za parę lat na...

No cóż wszystko co dobre kiedyś się kończy , cała seria bardzo dobra pełna akcji i humoru,warto przeczytać.

Niesamowita, jak każda część. Nie spodziewałam się tylko, że Cat tak dokopie Marie (jakby nie było królowa... mambo... i te sprawy...).

Tylko...
Czy tylko mnie druga kwarta książki skojarzyła się z "Resident Evil"?
A trzecia lekko z "Przed Świtem"?

Szczerze nie mogę się doczekać przeczytania (o ile stanie się to możliwe) części 7.5.

„Powstając z grobu” to siódma i ostatnie (w zamyśle) część przygód Cat i Bonesa autorstwa Jeaniene Frost.
Cała seria, to nieliczne książki o wampirach, które nie wkurzają, nie śmieszą, nie irytują.
A główni bohaterowie to nie nastolatkowie błyszczący w słońcu, pełni rozterek rodem z Bravo Girl.
Dlatego mogę śmiało napisać, że dla mnie to najlepsza seria o tematyce...

• Fantasy
  • Fantastyka