Ukryta siła. Jak stałem się jednym z najbardziej sprawnych ludzi na świecie i odnalazłem siebie

Rich Roll
sport 224 str.
Finding Ultra: Rejecting Middle Age, Becoming One of the World's Fittest Men, and Discovering Myself
Galaktyka
sport
ultramaraton sprawność triathlon

Galaktyka
sport
ultramaraton sprawność triathlon

Kup książkę

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich, którzy walczą ze swoimi słabościami. Uwielbiam czytać o takich przemianach. Nie tylko dla sportowców i vegan. Książkę można również traktować jako poradnik biegania oraz zdrowego odżywiania.

Uwielbiam takie ksiazki:) Jest w niej wszystko od zdrowego odzywiania,suplementacje,dobrze opowiedziana historia az do walki ze swoimi slabosciami .Pokazana jest sila woli Richa Roll. Zachecam do przeczytania:)

Bardzo fajna książka, bardzo ciekawa historia człowieka który odbił sie od dna i znalaz swoja pasje. Książka nie jest tylko o weganizmie jak wiele osób pisało. Ja nie jestem weganinem a książka bardzo mi sie podobała. Polecam

Rozczarowany jestem. opis jest trochę mylący bo nie mamy do czynienia z kanapowcem który po 40-stce nagle wpadł na pomysł by odmienić swoje życie tylko z kimś kto wcześniej już odnosił sukcesy w sporcie. Dla mnie to spora różnica.

Od zera do bohatera - lubię takie historie, lubię Rich Rolla i lubię to, że weganizm pomógł mu odnaleźć szczęście i siebie na nowo. Fajnie się czyta po ang!

O ile pierwszą część książki, będąca opisem studenckiego menelstwa, czytałam jednym tchem, o tyle przebrnięcie przez wegansko-suplementacyjną sieczkę na końcu to była męczarnia.
Przyjemnie było poczytać o przygotowaniach do triatlonow i emocjach, które im towarzyszą. Powtarzające się jednak reklamy środków białkowych i innych spozywczych, które autor opatentował,...

To moja pierwsza książka z serii o biegaczach, która mile mnie zaskoczyła. Proste i zwięzłe opisy życia człowieka, który nagle postanowił zmienić swoje życie dla siebie i innych, stał sie szczęśliwym zdrowym człowiekiem, który udowodnił, że wiek nie jest żadnym ograniczeniem w spełnianiu marzeń :)

Bardzo potrzebna publikacja wskazująca konsekwencje ludzkich wyborów. Znajdujące się w tekście tropy i wskazówki w najgorszym razie zainicjują refleksję, w najlepszym zmianę nawyków - tak żywieniowych jak i egzystencjalnych. Autor ukazuje też niejako w sposób pośredni konsekwencje amerykanizacji, tak dla nas atrakcyjnej po przedawkowaniu przyjaźni z wschodnim sąsiadem. ...

Opowieść o zwyczajnym człowieku robiącym niezwykłe rzeczy? Raczej nie. Przecież bohater był kiedyś świetnym pływakiem. Jeżeli ktoś szuka porad dotyczących biegania, to w tej książce ich nie znajdzie. Ot opowieść o człowieku, który postanowił zostać triathlonistą i ultramaratończykiem. Dobre, bo krótkie i sprawnie napisane, ale nie każdemu przypadnie do gustu.

Początkowo byłem nieufny na kolejne american story. potem się rozkręciło więc jestem zadowolony. Dla biegaczy i rowerzystów.

Dyskusje

• Sport