The Mighty Storm

Samantha Towle Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform Cykl: The Storm (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
angielski
CreateSpace Independent Publishing Platform
Romance music tatoo
The Storm (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
angielski
Romance music tatoo

Powieść muzyczna, co uwielbiam, bo momentami aż ją słychać w treści. Niemniej jednak tak, jak na początku zapowiadało się fajnie, to bohaterka z takiej baby z krwi i kości zrobiła się słodką idiotką, a to już mnie nie zachwyciło.
Problemy są trochę wyolbrzymione, bohaterowie płytcy. Kilka parsknięć śmiechem, gdzieś tam jeden wzruszający moment. Można przeczytać, ale bez...

Tru Bennet jest dziennikarką w magazynie mody oraz ma wspaniałego chłopaka. Może się pochwalić także że kilkanaście lat temu przyjaznila się z teraz najpopularniejszym muzykiem rokowym Jakem Wethersem, których drogi się rozeszły. Teraz dziewczyna zostaje umówiona z nim na wywiad i nie może otrząsnąć się z szoku. PO pierwszym spotkaniu obydwoje pragną odnowić swoja...

Szczerze to mam mega mieszane uczucia do tej książki..
Przede wszystkim nie lubię jak główni bohaterowie są w związkach i zdradzają swojego partnera/partnerkę dla tego jedynego/ tej jedynej;/
Wcale niewierność nie zachęca mnie do czytania..
Musiałam się przemęczyć przez pół książki, aby zaczęło mi się podobać i głównie za tą część jest dodatkowa gwiazdka;)
Główna bohaterka...

cudowny główny bohater i głupia, irytująca główna bohaterka ;/

Książka baaaardzo długa, historia zdecydowanie byłaby lepsza, gdyby była krótsza. Autorka wprowadziła za dużo wtrąceń, dialogów.
Sama akcja jest dość przewidywalna. Bohaterowie natomiast są dobrze wykreowani, wiemy o nich wszystko, począwszy od tego jak wyglądają po ich charakter.
W ogólnym odczuciu książka jest dobra, ale nie na tyle żeby sięgnąć po kolejną...

Książka dobra do 350 strony i na tym powinna się zakończyć. Dobrnęłam cudem ziewając do 462 i wysiadłam, nie dam rady więcej. Nie wiem jaki był sens rozciągać książkę na tyle stron skoro koniec nastąpił w połowie. Polecam, ale zacznie nudzić.

Historia Jake i Tru jest super, choć momentami zachowanie Tru strasznie mnie denerwowało, to jej niezdecydowanie było bardzo irytujące. A Jake to świetny facet, ale tez nie był święty ;) Szkoda że autorka nie dała kilka rozdziałów z perspektywy Jake to mogło by być bardzo interesujące.

Książkę przeczytałam już jakiś dobry rok temu ale zapadła mi w pamięć.
Choć z początku można się do niej zrazić gdyż jest nieco nudna to później się rozkręca. Oczywiście wielu osobom nie przypadnie ta książka do gustu gdyż opowiada o gwieździe Rocka i jego przyjaciółce z dzieciństwa.
Mamy tutaj de facto trójkąt bo dochodzi nam obecny chłopak Tru. Niekiedy jest ckliwie i...

Niestety wynudziłam się przy tej książce. Spodziewałam się, że historia o gwieździe rocka będzie bardziej dynamiczna i pełna emocji a tu mamy flaki z olejem...Głowna bohaterka jest strasznie irytująca a cała historia obraca się wokół jednego wątku. Wszystko zostało potraktowane bardzo powierzchownie. Ogólnie nie polecam!

Gdyby nie dosyc nudny poczatek ocena by byla o wiele wyzsza. Jednak dalam tej ksiazce szanse i po 20% bardzo mnie zaciekawila. Mamy tutaj klasyczny trojkat ona i ich dwoch. Kazdy z calej trojki cierpi na swoj sposob, a kiedy ona podejmuje decyzje i wybiera miedzy nimi mowiac temu, ktorego zostawia "kocham cie ale jego kocham bardziej" to lzy cisna sie do oczu.
Jest goracy...

Dyskusje