Zielone Pantofle

Otwarte
2006-10-19
2006-10-19

Na półkach: , , , ,

Nie miałam tej książki w swoim zbiorze Agnieszki Maciąg i kiedy zobaczyłam ją w zaprzyjaźnionym kiermaszu od razu musiałam ją wylicytować. Zawszę napiszę, że wszystko co wychodzi spod pióra Agnieszki Maciąg jest fantastyczne. Lubię poezję, ale ta jest i przystępna i zrozumiała i po prostu jest w niej cała autorka. Piękne są wszystkie, ale niektóre w szczególności. Mam pozaznaczane swoje ulubione i na pewno będę do nich wracać. WARTO!!! Polecam ogromnie

Dodaj cytat z książki Zielone Pantofle