Poemat Boga-Człowieka. Księga druga. Pierwszy rok życia publicznego.

Maria Valtorta Wydawnictwo: Vox Domini religia
Il Poema dell'Uomo-Dio
Ewa Bromboszcz
Vox Domini
Il Poema dell'Uomo-Dio
religia
Ewa Bromboszcz

Poemat Boga- Człowieka – Marii Valtorty - uważam tę książkę za najwspanialsze dzieło, jaką kiedykolwiek czytałam – poza Biblią świętą. To pełne wzmocnienie ewangelicznych opowiadań z życia Jezusa. Jestem na zawsze wdzięczna Marii Valtorcie za tę olbrzymią pracę oraz ludziom, którzy się przyczynili do rozpowszechnienia tego dzieła. Nie ma w tym nic, co byłoby niezgodne z...

Przeczytana cała seria.

• 2015