Gorąca noc

Okładka książki Gorąca noc Maya Banks
Okładka książki Gorąca noc
Maya Banks Wydawnictwo: Harlequin Cykl: Ciąża i namiętność (tom 4) Seria: Harlequin Gorący Romans literatura obyczajowa, romans
Ciąża i namiętność (tom 4)
Harlequin Gorący Romans
Undone by her tender touch
Harlequin
2013-01-01
2013-01-01
2014-08-12
Katarzyna Ciążyńska
Harlequin Gorący Romans romans literatura dla kobiet uczucia

Na półkach: , , , , , ,

4t serii "Ciąża i namiętność"

"Ca­me­ron Hol­ling­sworth był atrak­cyj­nym aro­gan­tem, który z wielu po­wo­dów do niej nie pa­so­wał, miał jed­nak w sobie coś, co dzia­ła­ło na nią w nie­zwy­kły spo­sób."
"Od mie­się­cy przy­glą­dał się Pep­pie. Za pierw­szym razem, kiedy ją zo­ba­czył, zwró­ci­ła jego uwagę. Wtedy jed­nak jej nie po­znał. Do­pie­ro na trze­ciej im­pre­zie, gdzie zna­leź­li się oboje, zo­sta­li sobie przed­sta­wie­ni. Trak­to­wał ją wów­czas tak jak więk­szość osób, uprzej­mie i z dy­stan­sem, choć w rze­czy­wi­sto­ści nie po­zo­stał wobec niej obo­jęt­ny."
To miała być jedna wspólna noc, bez zobowiązań. Wyszło jednak inaczej.
"Prze­szło­ści nie zmie­nisz, a mo­żesz schrza­nić przy­szłość." Czy jedna noc mogła być dobrym wstępem do wspólnej przyszłości? Skąd w Cameronie obsesja na punkcie bezpieczeństwa Peppy i ich nienarodzonego dziecka?

Ostatnia część serii i niestety chyba najgorsza. Cama spotkała wielka tragedia, z którą od lat nie był w stanie się uporać. Jednak mimo ogromu tej tragedii ja jej aż tak nie odczuwałam. Tak jak by autorka skupiła się tylko na głównej bohaterce i jej dramacie, co mnie ciut uwierało.
Niemniej przykro mi się zrobiło, że to koniec tej serii bo naprawdę miło było spędzić czas z tymi czterema mężczyznami i ich historiami.

"Idź na ca­łość albo się wy­co­faj."

4t serii "Ciąża i namiętność"

Na półkach: , , , , , ,

Pregnancy & Passion 4/4
Maya Banks - "Gorąca noc"/"Undone by her tender touch"

Pippa + Cameron

*2012

Pregnancy & Passion 4/4
Maya Banks - "Gorąca noc"/"Undone by her tender touch"

Pippa + Cameron

*2012

świetna książka o gorącej miłości i jego konsekwencjach

świetna książka o gorącej miłości i jego konsekwencjach

Romans jakich wiele nie zachwyca nie powala a wszystko to co kryje w sobie Romans nic więcej nic mniej

Peppa spędza namiętną noc z Cameronem,przyjacielem męża jej najlepszej przyjaciółki Ashley.Wkrótce okazuje się,że owocem ich namiętności jest ciąża.Cameron od początku stawiał sprawę jasno:między nimi będzie tylko seks na jedną noc,żadnych zobowiązań ani związku na dłużej.Peppa również miała takie założenie,ale z chwilą,gdy dowiedziała się o ciąży zmieniła swoje priorytety.Tym bardziej,że zakochała się w Camie i wszelkimi sposobami stara się przekonać go do pokochania jej i ich dziecka.Cameron jednak nie chce poddać się uczuciu,boi się utraty ich obojga nauczony straszliwym przeżyciem z przeszłości-w wypadku samochodowym stracił żonę i nowonarodzonego synka.Swoim zachowaniem i sprzecznie wysyłanymi sygnałami Cameron rani coraz bardziej Peppę,aż w końcu w złości wykrzykuje słowa,które powodują,że Peppa odchodzi od niego,nie chce go więcej widzieć i zabrania mu kontaktowania się z nią w przyszłości.Tej samej nocy w dzielnicy,gdzie mieszka Peppa wybucha pożar i kobieta trafia do szpitala.Wtedy do Camerona dociera prawda:kochał Peppę od samego początku ale bał się do tego przyznać,otoczony wzniesionym przez siebie murem samotności,żalu i goryczy po stracie żony i dziecka Cam nie pozwalał sobie na szczęście i odtrącił Peppę i ich synka.Zrozpaczony,bezradny i załamany mężczyzna jedzie do szpitala,by prosić ukochaną o wybaczenie,ale Peppa nie chce go widzieć.Cameron jest zdesperowany i zrobi wszystko,by odzyskać zaufanie i miłość ukochanej oraz ich syna...
Świetnie napisana książka,szybko tocząca się akcja i prosty język przekazu sprawiają,że jest to idealna lektura na długie popołudnie.Polecam!

Jeśli po jakimś czasie nie pamiętam kompletnie o czym była dana książka to nie należy zawracać sobie nią głowy :))

"- Mam Ci współczuć, oszczędzać cię bo przeżyłeś tragedię? Życie boli. Dla nikogo nie jest bajką, nie jesteś tu wyjątkiem. Ludzie wciąż przeżywają smutki i tragedie, ale nie zamieniają się przez to w nieczułych gnojków. Podnoszą się, otrzepują i żyją dalej."
Ta książka opowiada o losach dwóch osób, które przez pewien drobny "wypadek", łączą się ze sobą na całe życie. Towarzyszy temu wiele rozczarowań, łez, smutku, rozprawienia się z demonami przeszłości, a przede wszystkim wielkie uczucie, które przezwycięża niemal każdą niedogodność.

• Harlequin
  • Romans
  • 2015
  • Ciąża

Dodaj cytat z książki Gorąca noc