Recepta na świętość?

Okładka książki Recepta na świętość?
Marek Chmielewski Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła Seria: Biblioteka Dnia Pańskiego religia
religia
Biblioteka Dnia Pańskiego
Edycja Świętego Pawła
2005-01-01
2005-01-01

Okładka książki Azotany Marek Chmielewski, Artur Mamcarz
Ocena 0,0
Azotany Marek Chmielewski, ...
Okładka książki Statyny Folga Andrzej, Marek Chmielewski, Artur Mamcarz
Ocena 0,0
Statyny Folga Andrzej, Mare...

więcej Więcej

"Świętość jest wyłącznym darem Boga,
ofiarowanym bez wyjątku każdemu, kto szczerze go szuka"

Książka poruszająca tematykę świętości, do której jesteśmy powołani. Autor w przystępny i klarowny sposób pokazuje, że nie ma jednej recepty do jej uzyskania. Możemy jednak korzystać z pewnych drogowskazów by wiedzieć jak dojść do celu. Warto przeczytać.

• Religia
  • ź+2013
  • Poradniki
  • +
  • Valore mobiliare - duchowość

Dodaj cytat z książki Recepta na świętość?