Wyskrobki

2033

Dzisiaj słów kilka o książce Antoniego Kopffa "Wyskrobki", która jest zbiorem felietonów pisanych w latach 2000 - 2011 dla lokalnej prasy warszawskiej. Autor jest pianistą, kompozytorem, aranżerem i producentem telewizyjnym. Stworzył on muzykę do wielu znanych przebojów, w tym do "Do zakochania jeden krok", "Kiedy wiosna buchnie majem", "Nie wierz mi, nie ufaj mi", "Bądź...

Genialny zbiór felietonów Antoniego Kopffa na tematy społeczno-polityczno-kulturalne. Pan Antoni jest mistrzem ciętej riposty oraz dowcipu. Każdy felieton wprowadzał mnie w wesoły nastrój oraz śmiech.

Dyskusje

• 2013