Podróż pragnień

Okładka książki Podróż pragnień
John Eldredge Wydawnictwo: Logos poradniki
poradniki
The journey of desire. searching for the life we've only dreamed of
Logos
Jan Muranty
chrześcijaństwo John Eldredge podróż pragnienia

więcej Więcej

Od czasu do czasu pojawia się we mnie tęsknota trudna do uspokojenia. Tęsknota, która niesie ze sobą pewnego rodzaju ból. I w takim właśnie momencie życia sięgnęłam po „Podróż pragnień” (bardzo zresztą polecaną przez wielu różnych znajomych). Byłam przekonana, że muszę coś zrobić, np. wyjechać w daleką podróż; coś zmienić w swoim życiu, by ukoić tą tęsknotę, by zaspokoić to...

Jeśli pragniesz, Twoje potrzeby są niezaspokojone, mimo miliona podejmowanych prób, nie możesz się nasycić.. to ta książka jest dla Ciebie.
Bóg stworzył Cię dla samego Siebie, a my dając się zwieźć szatanowi, szukamy szczęścia poza Nim. Ale rozwiązanie problemu wcale nie jest takie proste..
Trudna, głęboka książka, jak wszystkie Eldredge'a. Polecam.

wybitna!

Książka ta zmieniła moje spojrzenie na rzeczywistość. Przypomina nam we wspaniały sposób, że kiedy oddaliśmy życie Jezusowi, nasze życie trwa wiecznie i że nawet te pragnienia i obietnice Boże wobec naszego życia, które się nie wypełniły w naszej doczesności, zostaną wypełnione w trudnej dla nas do wyobrażenia, ale bardzo realnej przyszłości. Pełna Bożego Słowa i...

• Psychologia
  • Psychologia i wiara
  • Chrześcijaństwo
  • Pomysły na prezenty
  • Z Bogiem na co dzień

Dodaj cytat z książki Podróż pragnień