Prognoza rozwoju biologii do roku 2040 (w maju 1981 roku ogłoszona)

Stanisław Lem Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie publicystyka literacka, eseje
19 str. 19 min.
Wydawnictwo Literackie
futurologia biologia Lem prognozy
publicystyka literacka, eseje
futurologia biologia Lem prognozy

Jest to pozycja dosyć krótka nie mniej Lem stosuje nietrywialny język wymagający pewną wiedzę z biologii i innych dziedzin. Tak, żeby móc zrozumieć dobrze, o co mu chodzi niż, co przewiduje. Napisane w zdaniach dosyć zwięzłych, ale niosących pełnię treści. Nie znam biologii na tyle dobrze, żeby móc ocenić na ile jego prognoza się pokryła z znanymi obecnie dziedzinami lub na...

• W domowej bibliotece
  • Lem
  • Posiadam(ebook)
  • Literatura polska
  • *Inne
  • Inne
  • 2018 (...) przeczytane

Stanisław Lem Prognoza rozwoju biologii do roku 2040 (w maju 1981 roku ogłoszona) Zobacz więcej