Mam przyjaciółkę ogrodniczkę

Okładka książki Mam przyjaciółkę ogrodniczkę
Ralf Butschkow Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Mądra Mysz (tom 60) literatura dziecięca
24 str. 24 min.
2013-06-20
2013-06-20
24 min.
Bolesław Ludwiczak
zawody dla dzieci literatura dziecięca ogród ogrodniczka mądra mysz rośliny uprawa

więcej Więcej

Ciekawa propozycja książkowa dla najmłodszych Mam przyjaciółkę ogrodniczkę Ralfa Butschkow. Mnóstwo interesujących zagadnień o roślinach. Piękne ilustracje, które obrazują funkcjonowanie ogrodu, szklarni, szkółki drzew oraz sklepu ogrodniczego. Bardzo podoba mi się ta seria Mądra Mysz od @mediarodzina.

Ciekawie i prosto o pracy ogrodników, która nie jest tak łatwa, jak się może wydawać.

• E2) Podstawówka 1-3
  • C6) Bez kategorii
  • Czytam dzieciom
  • 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
  • Dziecięce
  • Fabiankowe
  • 1d) dla dzieci- opowiadania

Dodaj cytat z książki Mam przyjaciółkę ogrodniczkę