Pod górę

Czarno na Białym
kolarstwo rowery podróż rowerowa
literatura podróżnicza
kolarstwo rowery podróż rowerowa

Niestety, poległam, nie dosłuchując audiobooka do końca. Wymiękłam właściwie po kilku rozdziałach. Według mnie - ta pozycja dowodzi, że niekoniecznie każdy bloger powinien wydawać książkę. Choć Ewa Kołodziej wydaje się być postacią interesującą, opowieść znudziła mnie śmiertelnie. Liczyłam na opisy interesujących perypetii podczas wyprawy, dostałam nużący opis stanów...

To nie były te emocje, ten dreszczyk, ta adrenalina - co w historii samotnego opłynięcia świata najtrudniejszą drogą ("Zew oceanu"). Nie ta skala czyhających niebezpieczeństw, choć "cnota" autorki była w niebezpieczeństwie, ale amatorzy ... - nie wiedzieli z kim tańczą ;)
Tu była ciężka harówka jazdy rowerem z przyczepką w terenie górskim, lub drogami o dużym natężeniu...

Opinia na blogu: http://idayvuelta-jula.blogspot.com/2015/11/zapach-pergaminu-12-cheevara-w-hiszpanii.html

Napisana ze swadą relacja z rowerowej samotnej podróży dziewczyny, której można pozazdrościć odwagi, charakteru i poczucia humor. Zabawne!

• Podróże
  • Literatura "dorosła"
  • 2015
  • Przerwane w połowie
  • Literatura faktu/reportaż/biografie
  • 2020 challenge
  • Podróże

Dodaj cytat z książki Pod górę