Kup teraz - 10 ofert w cenie od 70.38 zł do 89.01 zł

Pacjent na oddziale psychiatrycznym. Wskazówki praktyczne

Joshua BessMichael Casher Wydawnictwo: Państwowy Zakład Wydawnictw Lekarskich zdrowie, medycyna
Manual of inpatient psychiatry
zdrowie, medycyna
9788320044348
Joanna Serewa, Monika Pokorska
psychiatria szpital psychiatryczny pacjent psychiatra

Książka bardzo fajnie napisana, przejrzysta, podzielona na rodzaje chorób i problemów związanych z hospitalizacją na oddziale psychiatrycznym. Niestety minus tej pozycji jest taki, że osadzona jest w realiach amerykańskich, które nie zawsze, a przeważnie rzadko, mają przełożenie na rzeczywistość w polskich szpitalach.

• Pobrane
  • Studia