A jeśli to ja jestem bogiem

Andrzej Ziemiański Wydawnictwo: Fabryka Słów Seria: Fantastyczna Fabryka fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
fantastyka, fantasy, science fiction
Fantastyczna Fabryka

Surrealistyczna historia, której akcja w większości dzieje się w marzeniach sennych. Ale nie są to sny jednej osoby, co więcej bohaterowie swobodnie przeskakują między onirycznymi krainami. A wszystko dzięki doktorowi (co prawda architektury), stosującego nowatorską technikę terapii prze sen. To prawdziwe panaceum dla duszy, uwalnia sparaliżowanych, podnosi na duchu...

Genialne opowiadanie - aż chciałoby się rzucić wszystko i iść spać^^ Historie Ziemiańskiego są naprawdę wkręcające, niby człowiek wie, że to fantasy ale mocno zapadają w pamięć. Cudnie by było Panie Ziemiański - taki kontrolowany Matrix. Wybieram niebieską tabletkę... zostaje... i to koniecznie z męskim odpowiednikiem Hanki... :D:D:D Czad.
Warsztat literacki oczywiście...

Opowiadanie, znajdujące się w zbiorze "Pułapka Tesli" jest najlepszym fragmentem tej antologii. Bardzo, bardzo wciąga i kończy się akurat wyedy i akurat tak, kiedy i gdzie powinno.

Takie krótkie, a tak intrygujące. Aż muszę opanować świadome śnienie. POLECAM!

Krótko i na temat.Niniejszym chciałabym bardzo podziękować Autorowi,ponieważ tym,co napisał,pomógł mi uświadomić sobie pewne rzeczy,do których klucza szukałam od dłuższego czasu.
Cóż,nawet książek nie czyta się przez przypadek,i takich znaczących książek,przez przypadek również się nie pisze.
Polecam ,świetna lektura.

• 2019
  • 2018
  • Chce kupić II.
  • Rok - 2017
  • Pożyczone
więcej mniej

Dodaj cytat z książki A jeśli to ja jestem bogiem