Bunt bogini

Josephine Angelini Wydawnictwo: Amber Cykl: Spętani przez bogów (tom 3) fantastyka, fantasy, science fiction
Goddess
Data 1. wydania:
2013-05-28
Julia Wolin
Amber
Spętani przez bogów Bunt bogini Wydawnictwo Amber bogowie herosi
Goddess
Spętani przez bogów (tom 3)
fantastyka, fantasy, science fiction
Julia Wolin
Spętani przez bogów Bunt bogini Wydawnictwo Amber bogowie herosi

Zaskakująca, intrygująca i przyjemna w czytaniu książka. Podobała mi się cała seria i to bardzo

W porównaniu do poprzednich części - zwłaszcza drugiej - nawet znośne to było!
Na pewno w dużym stopniu przyczyniły się do tego fragmenty ukazujące wcześniejsze wcielenia Heleny, w końcu bardzo lubię, kiedy w książkach przeplatają się różne czasy (tak, wiem, powtarzam się). Nie zmieniło to jednak mojego ostatecznego zdania na temat tejże trylogii.
Nadal nie wiem, czym...

Cieszę się, że trzecia część była zdecydowanie najgorszą z trylogii, bo w innym przypadku niesamowicie ciężko byłoby mi się rozstać z bohaterami. Uważam, że pomysł był niezły, ale zawiodło wykonanie. Mam wrażenie, że autorka wszystkie możliwe przeszkody rozwiązała daniem Helenie nowej mocy. Pod koniec zaczęło to być męczące. Szkoda, że nie poświęciła więcej czasu...

Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucia, ale pierwszy tom był najlepszy, a potem było trochę gorzej, ale fakt faktem, że cała trylogia wciąga bardzo w swój świat.

Książka zdecydowanie lepsza niż tom drugi. Dobre zakończenie trylogii.

Trzecia cześć zaskakuje- ilością akcji i nietuzinkowym zakończeniem. Zdecydowanie najlepsza część z całej trylogii.

Na półkach: , , , , ,

Jak przechytrzyć najpotężniejszego z Bogów> Na to pytanie znajdziecie odpowiedź w tej książce. Serię "Spętani przez bogów' jest cudownym opisem, przyjaźni, miłości i towarzyszącym im uczuciom, wszystko spowite mitologiczną tajemnicą. Gorąco polecam.

Idealne zakończenie cudownej trylogii o Helenie Hamilton, współczesnej Heleny Trojańskiej.
Teraz kiedy bogowie olimpijscy są wolni, ostateczne starcie zbliża się wielkimi krokami, a Helena wciąż nie może zdecydować pomiędzy swoją miłością do Lucasa a uczuciem do Oriona.

Tom 3. Ścisła kontynuacja poprzednich części.

Na półkach: , , , ,

Cała seria ma bardzo duży potencjał.
Całkiem dobra historia jednak uważam że autorka zawiodła. Momentami bardzo chaotycznie i szybko, niektóre fragmenty są tak bardzo wyidealizowane i naiwne, że aż ciężko się to czyta.
Ale pomysł na historię dobry, szkoda tylko, że nie do końca dobrze napisana książka.

Dyskusje

1 619