Karabiny i karabinki MAUSER 98

Okładka książki Karabiny i karabinki MAUSER 98
Krzysztof Haładaj Wydawnictwo: Edipresse Seria: Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939 militaria, wojskowość
militaria, wojskowość
Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939
Edipresse
2013-01-01
2013-01-01
Wrzesień 1939 Broń Uzbrojenie Wielki Leksykon Uzbrojenia Wrzesień 1939

więcej Więcej

Wyczerpująca i erudycyjna monografia karabinów systemu Mauser stosowanych w wojsku polskim. Odbiór książki, znakomitej w warstwie tekstowej, psuje jedynie miejscami strona ilustracyjna - rysunki są wprawdzie opracowane niezwykle starannie i efektownie, niestety niejednokrotnie są zbyt małe, a przez to praktycznie nieczytelne.

• Wrzesień 1939
  • Militaria