Niebezpieczne zboża. Groźny gluten

Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
zdrowie odżywianie dieta gluten
zdrowie, medycyna
zdrowie odżywianie dieta gluten

Tak sobie nie raz myślę, że ludzki organizm to jednak dzieło niedoskonałe. Bo gdyby było idealnie zaprogramowane, to nie cierpielibyśmy na żadne choroby. A tu proszę… jest ich z dnia na dzień coraz więcej. Ciężko znaleźć osobę, która by powiedziała „Tak czuję się znakomicie, nic mi nie dolega”. No i jak to jest, że nawet coś, co teoretycznie utrzymuje nas przy życiu i daje...

• 💌 Poradniki/ styl życia
  • Dietetyka, zdrowie i kuchnia