Święta ze śmiercią

Okładka książki Święta ze śmiercią J.D. Robb
Okładka książki Święta ze śmiercią
J.D. Robb Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: In Death | Oblicza śmierci (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
In Death | Oblicza śmierci (tom 7)
Holiday in Death
Prószyński i S-ka
2013-11-21
1999-01-01
Małgorzata Żbikowska
literatura amerykańska

Najzabawniejsza i najbardziej wciągająca część serii.

Najzabawniejsza i najbardziej wciągająca część serii.

Doskonały kryminał z wątkami obyczajowo-romansowymi, osadzony w niedalekiej przyszłości. Świat połowy XXI w. a zbrodnie i motywy zabójstw niezmienne od tysiącleci. Obrazoburcze jest to, że mordercą jest Święty Mikołaj. W czasie świąt bożonarodzeniowych. Trudny do odkrycia w tłumie innych Mikołajów... i przez każdego chętnie przyjmowany.
Powieść napisana lekkim stylem, narracja wciągająca. A ja, jako niezmienna fanka cyklu od 30 lat, jestem zachwycona tym tomem. A miłość Eve i Roarke`a rozwija się i przyjmuje nowe barwy.

Powieść napisana lekkim stylem,...

Na półkach: , , , , , , , ,

Moja ocena:
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Moja ocena:
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Książka a dokładniej zawartość, zdecydowanie potwierdza kunszt pisarki i zdolności hipnotyzowania czytelnika, aby nie spał i czytał i czytał aż do ostatniej litery a nawet kropki nad przysłowiowym "i" (jak "i to jeszcze nie koniec drogi czytelniku śpij póki możesz, do następnej części" :)). POLECAM!!!

Recenzja króciutka, bo i o czym tu pisać :)
Wszystkie książki z serii "In Death" to stworzone lekkim piórem kryminaliki z nutką romantyzmu.
Wszystkie tomy utrzymane na tym samym przyzwoitym poziomie i napisane przyjemnym w odbiorze językiem. Nie mrożą krwi w żyłach, nie powodują bezsenności po przeczytaniu i nie prowokują żadnych głębszych przemyśleń, które mogłyby zburzyć spokój naszej duszy.
Ot - książki do polecenia na popołudnia po ciężkim dniu pracy. Oferują odprężającą rozrywkę nie zajmującą umysłu na długo.
Miło i szybko się czyta- i równie szybko zapomina, ale pozostaje wszak przyjemność czytania :)

Recenzja króciutka, bo i o czym tu pisać :)

2088

Jak zawsze wciągający kryminał z porucznik Dallas w roli głównej.Tym razem zabójca w stroju św Mikołaja morduje klientów pewnej agencji matrymonialnej.Co nim kieruje,czy ofiar będzie więcej,przeczytajcie.Polecam!

Kolejna część za mną. Tym razem mamy do czynienia ze świętami i świętymi mikołajami. Eva Dallas i jej nie wyjaśniona seria morderstw. Również jak jej poprzedniczki wciągająca i trzymająca w napięciu. Może trochę się powtarzam ale jak dla mnie wszystkie te książki są dobre ale i takie same, tylko motywy inne. Nie wiem jak długo dotrwam do tej serii bo pomału zaczynają mnie już nudzić te morderstwa no ale jak na razie czytam dalej.

Polecam wszystkie książki z serii In death....

Polecam wszystkie książki z serii In death....

Książkę czyta się szybko i z przyjemnością nie mogąc doczekać się rozwiązania zagadki kto kryje się pod brodą morderczego Świętego Mikołaja....

Świetna książka, wciągająca z każdą stroną i z każdym rozdziałem. Polecam.

Świetna książka, wciągająca z każdą stroną i z każdym rozdziałem. Polecam.

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Nora Roberts