Koszmar Michaela Knighta

Mariusz Walczak
thriller szaleństwo obłąd szept
kryminał, sensacja, thriller
thriller szaleństwo obłąd szept

To już druga część trylogii o tym nierozpieszczanym przez los detektywie. To sto trzydzieści stron psychodelicznych przeżyć naszego bohatera trzymających ciągle w napięciu.

"Opowieść bardziej psychodeliczna opowiadająca o szaleństwie, obłędzie i wszech panującym szepcie, bo przeklęte słowa potrafią niszczyć skuteczniej niż wystrzelony pocisk."

Autor zapowiadając Koszmar...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to