Sycylia 1943

Jerzy Naziębło Wydawnictwo: Bellona Seria: Historyczne Bitwy powieść historyczna
Bellona
powieść historyczna
Historyczne Bitwy

Pozycja słaba brakuje szerszego spojrzenia na prowadzoną operacje. Opis samych starć na wyspie żenująco lakoniczny... w dodatku zdarzają się błędy merytoryczne.Jeden z niewielu pozytywnych aspektów pracy to opis działań polskich okrętów na Morzu Śródziemnym podczas tej operacji.

Generalnie nie polecam.

• Historia
  • Historyczne Bitwy
  • 2015
  • Polskie
  • Historia: XX w.
  • XX wiek
  • Chce przeczytać; historyczne bitwy (Bellona)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Sycylia 1943