Berezyna 1812

Robert Bielecki Wydawnictwo: Bellona Seria: Historyczne Bitwy powieść historyczna
Bellona
powieść historyczna
Historyczne Bitwy

Na półkach: , , , , , ,

To moja druga książka tego autora. Robert Bielecki nie rozczarowywuje i tym razem, przedstawiając wydarzenia z końcowej fazy wyprawy Napoleona na Moskwę, czyli walkę Wielkiej Armii o możliwość ucieczki do Wilna poprzez rzekę Berezynę.

Początek lektury jest jednak nieco trudny, bo autor "rzuca" czytelnika od razu na głęboką wodę, zakładając, że zna on już podstawowe...

• Historyczne Bitwy
  • Historia
  • historia
  • XIX. wiek
  • Historyczne Bitwy - seria Bellony
  • Militaria
  • Chce przeczytać; historyczne bitwy (Bellona)
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Berezyna 1812