Crowdsourcing. Jak angażować konsumentów w świat marek

praca zbiorowa Wydawnictwo: Helion biznes, finanse
2013-04-15
2013-04-08
Helion
crowdsourcing marketing biznes marka
biznes, finanse
2013-04-15
crowdsourcing marketing biznes marka

Jest to jedna z pierwszych książek poruszających tę tematykę na rynku polskim.

Najkrócej mówiąc crowdsourcing to angażowanie społeczeństwa, tłumu w działania firmy, instytucji. Zachęcanie, inicjowanie wydarzeń, akcji dla ludzi i z ludźmi.

Jeśli chodzi o samą książkę to trudno ją jednoznacznie ocenić. Z jednej strony zakres poruszanych tematów jest szeroki. Autorzy...

• 2014
  • Kultura XIX/XX/XXI