Savoir vivre 250 problemów

Stanisław Krajski Wydawnictwo: Agencja SGK poradniki
Agencja SGK
savoir-vivre etykieta
poradniki
savoir-vivre etykieta

Bardzo dobra lektura o tematyce savoir vivre. W formie pytań i odpowiedzi autor tłumaczy jak powinniśmy zachować się w różnych sytuacjach, aby uniknąć gaf. Znajdziemy w niej wskazania etykiety w pigułce w kwestii ubioru, komunikacji, zachowania przy stole, w pracy i miejscach publicznych. Książka warta polecenia dla każdego.

Świetna książeczka dotycząca tematyki Savoir-vivre. Autor w formie pytań i odpowiedzi przedstawia rozwiązania wielu codziennych problemów dotyczących etykiety i bontonu. Nie jest to podręcznik Savoir-vivre, raczej krótkie streszczenie, dzięki któremu możemy łatwo i szybko odpowiedzieć sobie na frapujące nas pytanie jak się zachować w danej sytuacji. Autor wyjaśnia wiele...

Ubiór, Komunikacja, Stół, Grzeczności, prezenty i kwiaty, W pracy, W miejscu publicznym, Uroczystości, Precedencja, Zwierzęta, W Kościele – to tytuły kolejnych części, w których w formie pytań i odpowiedzi otrzymujemy rozwiązania mniej lub bardziej praktycznych problemów z dziedziny savoir vivre’u. Przydatna rzecz, czyta się szybko. Najbardziej przypadła mi do gustu...

Te frapujące pytanie i precyzyjne odpowiedzi czyta się jednym tchem. Czuć niedosyt,
a także nasycenie. Zdecydowanie polecam.

• Rozwój osobisty
  • Moda, szyk i styl ;)
  • 2020
  • Chcę kupić
  • Savoir vivre
  • Savoir-Vivre

Dodaj cytat z książki Savoir vivre 250 problemów