Kiedy pozwolić kiedy zabronić

Okładka książki Kiedy pozwolić kiedy zabronić
Robert J. MacKenzie Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne poradniki
poradniki
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2001-01-01
2001-01-01

więcej Więcej

Właściwie nie przeczytana, lecz przestudiowana, ale fakt - rzeczywiście warta rekomendacji dla każdego rodzica nie potrafiącego okiełznać własnego dziecka.

Moim skromnym zdaniem rodzica, bardzo dobra książka o wychowywaniu dzieci. Jestem matką dwóch chłopców i chętnie sięgam po ciekawe pozycje z zakresu pedagogiki, behawioryzmu itp. Uważam, że człowiek uczy się przez całe życie, a zwłaszcza gdy wychowuje innych. Autor ma bardzo bogate doświadczenie w pracy z dziećmi i nastolatkami. Jest behawiorystą. Bardzo ciekawie porusza...

Świetny poradnik! Pomaga rodzicom dowiedzieć się jakie błędy popełniają w wytyczaniu granic, co jest podstawą w kształtowaniu się postawy dziecka.POLECAM KAŻDEJ MAMIE I TACIE! Przeczytajcie a będziecie jeszcze lepszymi rodzicami niż jesteście. Powodzenia :)

• Poradniki
  • Chcę w prezencie
  • 2018
  • Niedoczytane
  • Pedagogika/psychologia/etc.
  • Wychowanie

Dodaj cytat z książki Kiedy pozwolić kiedy zabronić