Mocne uderzenie

Okładka książki Mocne uderzenie Olivia Cunning
Okładka książki Mocne uderzenie
Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Ich noce (tom 4)
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
Wicked Beat
Amber
2014-03-04
2014-03-04
Agata Kowalczyk
miłość seks romans muzyka pożądanie

Każdy członek zespołu jest inny i ciekawy na swój sposób. Ta część dotyczy Erica. Książkę czyta się szybko i przyjemnie

Eric, perkusista Sinnersów jest najbardziej skromnym członkiem zespołu, który uważa, że nie może nic zaoferować żadnej kobiecie. Zawsze przyglądał się podbojom pozostałych Sinnersów, jednak wszystko się zmienia, gdy pojawia się nowa realizatorka dźwięku - Rebeka. Dziewczyna również skrywa w sobie demony przeszłości, które nie pozwalają jej na zbliżenie się do żadnego mężczyzny. Czy wspólnie poradzą sobie z problemami?

Kolejna gorąca część z serii "Ich noce". Akcja rozpoczyna się już na samym początku i tempo utrzymuje się praktycznie do końca. Jest wiele zaskakujących wątków, wciągających historii, zabawny scen (uwielbiam przekomarzania się Sinnersów między sobą!) oraz niesamowicie seksownych opisów. Eric jest tu pokazany w całkiem innym świetle niż we wcześniejszych częściach, i dobrze - zasługiwał na swoją oddzielną historię!

Na tle pozostałych tomów, to ta jest całkiem ciekawa, bo mamy tutaj nie tylko seks, ale również rozwój bohaterów. Mamy przełamywanie się Rebeki, która po operacji nie czuje się w pełni kobietą, jak również niepewność Ericka, który przy swoich kolegach z zespołu, którzy bzykają się godzinami czuje się jak krótkodystansowiec i chce to zmienić.

Ciekawą postacią była matka Rebeki, która za wszelką cenę chciała wydać ją za mąż za Isaaca. Przy niektórych scenach aż krzyczałam wewnętrznie na tą kobietę, ale pod koniec było mi jej naprawdę żal.

Sceny jak to w Sinnersach są bardzo sugestywne, dość częste i w zasadzie cała książka ocieka erotyzmem i seksem. Wszyscy są totalnie bezpruderyjni i praktycznie bzykają się na oczach innych, nic sobie z tego nie robiąc. Na plus muszę powiedzieć, że scena między dwoma facetami była opisana taktowanie i choć była gorąca, namiętna i w tamtym kontekście lekko grzeszna, to sam jej opis był wizualnie stymulujący ;)

Ciekawą postacią była matka...

Kolejna porywająca część. Czyta się ją z rozkoszą.

Kolejna porywająca część. Czyta się ją z rozkoszą.

Obok pierwszego najlepszy z dotychczasowych tomów. W kilku miejscach nawet zaskakujący w swojej fabule (widać,że autorka stara się o zwroty akcji, a bohaterowie są dość różnorodni. Niestety zostały powielone wszystkie błędy serii : durne i infantylne dialogi i literacko niezbyt wysoki poziom. Niemniej czytamy tą książkę dla seksu. A jest on różnorodny i mamy bardzo dużo przebieranek oraz... mocną scenę homoseksualną (ale nie będę zdradzał więcej :) fani serii docenią część bardziej niż ja ;)

przeczytałam już dawno ale zapomniałam oznaczyć ☻
Z tego co pamiętam (a było to jakiś czas temu),Eric był raczej zamknięty w sobie, a Rebeka pomogła mu się otworzyć.
Bardzo podobały mi się opisy tego jak powstawało między nimi silne i piękne uczucie ♥

przeczytałam już dawno ale zapomniałam oznaczyć ☻

Moje pierwsze zetknięcie z erotyka, gdzie w tle jest dobra muzyka, czyli miłosne rozterki pewnej grupy rockowej. Chłopcy już chyba mają za sobą okres seksu, dragu and rock&rollu, bo szukają czegoś stałego, czegoś więcej. Fajnie czyta się ich przygody, tym bardziej, że trafiają na nietuzinkowe partnerki. Jest gorąco, jest rockowo, jest śmiesznie. Ta część zachęciła mnie do sięgnięcia po więcej.

Kocham tą część! Jest piękna i prawdziwa.
Rebekah, jako jedyna z kobiet Sinnersów nie jest naburmuszona i nie obraża się o byle co.
A Eric... Ideał :)
Myślałam, że część z basistą jest najlepsza, ale ta przebija wszystkie inne na głowę. Polecam!!

Kocham tą część! Jest piękna i prawdziwa.
A Eric... Ideał :)

Na półkach: , , , , , ,

To było tak urocze, że aż na serduszku ciepło :D

To było tak urocze, że aż na serduszku ciepło :D

seria, która pchnęła mnie w stronę erotyków. cudo!

seria, która pchnęła mnie w stronę erotyków. cudo!

• 2015