Mocne uderzenie

Olivia Cunning Wydawnictwo: Amber Cykl: Ich noce (tom 4) Seria: Bestsellery literatury erotycznej [Amber] literatura obyczajowa, romans
Wicked Beat
literatura obyczajowa, romans
Agata Kowalczyk
Bestsellery literatury erotycznej [Amber]
miłość seks romans muzyka pożądanie

Każdy członek zespołu jest inny i ciekawy na swój sposób. Ta część dotyczy Erica. Książkę czyta się szybko i przyjemnie

Eric, perkusista Sinnersów jest najbardziej skromnym członkiem zespołu, który uważa, że nie może nic zaoferować żadnej kobiecie. Zawsze przyglądał się podbojom pozostałych Sinnersów, jednak wszystko się zmienia, gdy pojawia się nowa realizatorka dźwięku - Rebeka. Dziewczyna również skrywa w sobie demony przeszłości, które nie pozwalają jej na zbliżenie się do żadnego...

Na tle pozostałych tomów, to ta jest całkiem ciekawa, bo mamy tutaj nie tylko seks, ale również rozwój bohaterów. Mamy przełamywanie się Rebeki, która po operacji nie czuje się w pełni kobietą, jak również niepewność Ericka, który przy swoich kolegach z zespołu, którzy bzykają się godzinami czuje się jak krótkodystansowiec i chce to zmienić.

Ciekawą postacią była matka...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kolejna porywająca część. Czyta się ją z rozkoszą.

Obok pierwszego najlepszy z dotychczasowych tomów. W kilku miejscach nawet zaskakujący w swojej fabule (widać,że autorka stara się o zwroty akcji, a bohaterowie są dość różnorodni. Niestety zostały powielone wszystkie błędy serii : durne i infantylne dialogi i literacko niezbyt wysoki poziom. Niemniej czytamy tą książkę dla seksu. A jest on różnorodny i mamy bardzo dużo...

przeczytałam już dawno ale zapomniałam oznaczyć ☻
Z tego co pamiętam (a było to jakiś czas temu), Eric był raczej zamknięty w sobie, a Rebeka pomogła mu się otworzyć.
Bardzo podobały mi się opisy tego jak powstawało między nimi silne i piękne uczucie ♥

Moje pierwsze zetknięcie z erotyka, gdzie w tle jest dobra muzyka, czyli miłosne rozterki pewnej grupy rockowej. Chłopcy już chyba mają za sobą okres seksu, dragu and rock&rollu, bo szukają czegoś stałego, czegoś więcej. Fajnie czyta się ich przygody, tym bardziej, że trafiają na nietuzinkowe partnerki. Jest gorąco, jest rockowo, jest śmiesznie. Ta część zachęciła mnie do...

Kocham tą część! Jest piękna i prawdziwa.
Rebekah, jako jedyna z kobiet Sinnersów nie jest naburmuszona i nie obraża się o byle co.
A Eric... Ideał :)
Myślałam, że część z basistą jest najlepsza, ale ta przebija wszystkie inne na głowę. Polecam!!

Na półkach: , , , ,

To było tak urocze, że aż na serduszku ciepło :D

seria, która pchnęła mnie w stronę erotyków. cudo!

Dyskusje

1 818