Wszystkie psy mają ADHD

Kathy Hoopmann Wydawnictwo: Linia nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
All Dogs Have ADHD
Ulisses Zalewski
Linia
ADHD dzieci wychowanie edukacja
All Dogs Have ADHD
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Ulisses Zalewski
ADHD dzieci wychowanie edukacja

Nie spotkałam się jeszcze z tego typu publikacją, by poprzez zdjęcia i krótkie, aczkolwiek bardzo wyważone zdania, można wydobyć z niego esencję, to co najważniejsze i najistotniejsze. Najbardziej urzekły mnie fotografie. Przepiękne, ujmujące za serce. Ja bardzo kocham psy, od kiedy sięgam pamięcią w naszym domu od zawsze były psy. Teraz, kiedy mam swoją rodzinę, nie może...

1977

„Wszystkie psy mają ADHD” Kathy Hoopmann to książka dość nietypowa. Wyróżnia się już samym kształtem. Niewiele mamy na rynku publikacji kwadratowych. Kiedy otworzymy książkę rzuci nam się w oko, że na każdej stronie znajdziemy w niej zdjęcia psów. Niedługie wprowadzenie pozwala czytelnikowi wejść w świat zaburzenia. Na kolejnych stronach znajdziemy już zdjęcia uroczych...

Książka składa się z kilkudziesięciu stron, na które składają się fotografie i hasła dotyczące ADHD. Merytorycznie jest dla dzieci i młodzieży, dla rodzeństwa osoby dotkniętej ADHD. Nie zaspokoi ciekawości kogoś, kto chce zgłębić temat. Choć fotografie piękne i opisy proste i zrozumiałe.

Problem trudnych zachowań ze spektrum ADHD prosto podany i zilustrowany psimi zdjęciami. Bardzo proste, wyraziste i dość skuteczne.

• 2017
  • Papier
  • 000 Nie chcę czytać, ale zbieram
  • KRESY - zbieram dla Polaków na Kresach
  • Bracia mniejsi (minus koty)
  • Rok 2017
więcej mniej