Michael Knight

Mariusz Walczak
szaleństwo obłęd szept
kryminał, sensacja, thriller
szaleństwo obłęd szept

Pierwsze co mnie zachwyciło w tej książce to okładka. Jest taka delikatna a zarazem mroczna... Zdecydowanie ma w sobie to coś. Akcja dzieje się nieustannie od pierwszej do ostatniej strony. Nie można się nudzić a oderwanie się od książki jest niemalże niemożliwe.

Książka niebanalna, oryginalna, z innym spojrzeniem na świat. Zachwyca nie tylko okładką, ale i zaskakującą fabułą. Trzyma w napięciu od początku do końca.

Rzecz dzieje się w ubiegłym stuleciu, Ameryka, Haven City. Michael Knight to bohater owinięty szczelnie mrokiem, na pozór zwykły detektyw, który żyje jak każdy z nas, aż do pewnego dnia, kiedy odwiedza go ksiądz i...

• GATUNEK... 🔪 kryminał/sensacja/thriller/dramat
  • KATEGORIA...🎀 Literatura piękna