Zdemaskowana. Dziewczyna, której jedno w głowie

Abby Lee biografia, autobiografia, pamiętnik 336 str.
Girl with a One Track Mind. Expossed
2013-06-05
2007-09-21
Magdalena Krzysik
Otwarte
biografia, autobiografia, pamiętnik
blog internet seks literatura brytyjska literatura XXI wieku kobieta dziewczyna seks Wielka Brytania seksualność życie seksualne kobiety

Girl with a One Track Mind. Expossed
2013-06-05
Magdalena Krzysik
Otwarte
biografia, autobiografia, pamiętnik

Kup książkę

Czuję, że jedna gwiazdka to o jedną za dużo. Chyba najbardziej prymitywna książka, jaką przeczytałam w swoim życiu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że nie jest fikcja literacka, a zapiski z bloga prawdziwej dziewczyny. I ten jej blog zyskał światowy rozgłos. No cóż, autorkę cechuje po prostu głupota, brak wyczucia, już nie wspominając o czymś takim jak talent literacki....

Bardzo podoba mi się owa książka. Sposób pisania jak i sama bohaterka wywołują uśmiech na mojej twarzy. Bardzo lubię luźny opis niczym w blogu. Nie zapominajmy przy tym, że autorka zaczynała właśnie od pisania bloga. Żałuje jedynie, że nie zaczęłam czytać od pierwszej części. Myślę jednak, że w najbliższym czasie nadrobię zaległości.

W skrócie jak być puszczalską i przekonywać siebie oraz innych, że wcale nie jest tak jak myślą... Według mnie bohaterka nie miała problemu ze zrozumieniem, znalezieniem miłości, czy własną wrażliwością, tylko z własną naiwnością i głupotą. Do tego nie trzeba dorabiać ideologii. A o samym seksie znajdzie się mnóstwo lepszych książek, bez konieczności czytania lamentu nad ...

Na półkach: , , , ,

Zaciekawiona tytułem kupiłam książke, po czym przeczytawszy już w domu opis odłożyłam ją na półke zastanawiając się czemu nie przeczytałam opisu wcześniej. Nie, nie czułam potrzeby czytania historii łóżkowych jakiejś dziewczuny. No, cóż poleżała sobie tak kilka miesięcy, aż w końcu stwierdziłam, że skoro ją już kupiłam to może choć spróbuje przeczytać.
Jakież było moje...

Przeczytałam z wielkim zainteresowaniem z punktu widzenia psychologicznego nie "sexualnego" czy erotycznego. Bardzo dobitnie ukazuje problem "sexoholizmu". Ale nasunął mi się jeden wniosek po jej przeczytanie, ze wszyscy dążą do absolutnie doskonałej, jedynej i wielkiej miłości! - ale czy ona naprawdę istnieje?

Koniec z pruderią,wstydem i udawaną skromnością !~Oto,dziewczyna,która jest uzależniona od seksu.A i nie wstydzi się tego.
Tak,że tego że pornosy pasjami ogląda.
Książka,dla mnie niesamowita.Z jednej strony,troszkę na jedno kopyto.Przez cały czas,z drugiej.Ile jest takich kobiet ?
Ile ciągle myśli o seksie ?
No,nie wiem.
Ale książka dla mnie bardzo fajna.

Nie wiem skąd tyle negatywnych komentarzy, w końcu seks to nie tabu, mamy go w całej okazałości w telewizji ,w necie i gazetach, wylewa się nam nawet zza wycieraczek samochodów a tu nagle taki nie smak? Dla mnie wow! Seks na ostro, wreszcie coś innego. A co z tego, że wszędzie i z każdym? Książka napisana bez krępacji i przesadnej grzeczności. Długo na nią polowałam i...

Książkę szybko się czytało. Pokazuje ona ze każdy w głębi duszy pragnie i potrzebuje miłości, tej prawdziwej nawet kiedy na pierwszy rzut oka nie jest to widoczne. I pokazuje trudność znalezienia drugiej połówki, tej idealnej i jedynej w swoim rodzaju :)I mogłoby się wydawać, że ta książka jest tylko o jednym. Ale to nieprawda. bo pod przykrywką seksu dotyka każdej tematyki...

Na początku wydawało się, że książka będzie fajna, lekka i przyjemna, ale mniej więcej od połowy tylko się dłużyła.

Książka, w której jedynym tematem jest zagadnienie seksu. Najczęściej seksu z nieznajomym.
Niby dobrze, że autorka pokazuje, że kobiety również nieskrępowanie myślą o pewnych sprawach.
Jednakże mnie ta książka bardzo zmęczyła. Za dużo tego wszystkiego, nie dałam rady czytać. Po pierwszym rozdziale skapitulowałam ostatecznie.

• 2013
  • 2014