Wilki Lokiego

Kelley ArmstrongMelissa Marr Wydawnictwo: Uroboros fantastyka, fantasy, science fiction
Loki's Wolves
Uroboros
wydawnictwo Uroboros Thor Loki mitologia nordycka bogowie literatura amerykańska
Loki's Wolves
fantastyka, fantasy, science fiction
2013-07-02

Jak dla dzieci ksiazka dobra przypomina mi ten serial na Netfliksie Rangarok

Świetna książka!

Balder umiera

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Ta książka jest bardzo, bardzo dobra. Dawno nie trafiłam na lekturę,która miałaby tak dobrze zbudowane postacie. Każdy z bohaterów ma innych charakter, inne wady i zalety, inne problemy. Jest przygoda, jest mitologia nordycka, są super moce. Książka ma oznaczenia 9+, a ja mam 30+ i bardzo mi się podoba.

Bardzo fajna książka

Na półkach: , , , , ,

Szału nie ma. Męczyłam to kilka dni, nie mam pojęcia dlaczego. Fabuła, bohaterowie i historia są ciekawe. Nie pogardzę kolejnym tomem, ale bardziej z ciekawości co się dalej stanie niż dlatego, że się wkręciłam w historię.

Pomysł dobry, ale narracja mdła, nijaka, nużąca.

Mimo że mam 23 lata, powieść niezwykle mnie wciągnęła, serdecznie polecam!

Sięgnąłem po tą książkę, gdyż interesuje mnie mitologia nordycka. Byłem ciekaw jak autorka przełoży ją w realia powieści dla dzieci. Wyszło to znakomicie według mnie. Pierwszą część oddaje bardzo dobrze znaczenie mitologii nordyckiej. Miałbym jedynie pretensje co do zaznaczenia niektórych cech bohaterów, którzy mają reprezentować nordyckich herosów. Uważam, że książka godna...

Nordycy Bogowie zniknęli, zostawiając na ziemi swoich potomków. Należy do nich m.in rodzina Thorsenów, których przodkiem jest Thor. Z run wyczytano, że zbliża się wielkimi krokami Ragnarök. Matt Thorsen w czasie wojny ma stanąć do walki z niebezpiecznym wężem i doprowadzić do ocalenia świata. Niestety jego rodzina chce aby zginął podczas tej potyczki. Od norn otrzymuje...

• Fantastyka
  • Chcę w prezencie