The very best OFF The Ziniols: Greatests Hits vol. 1 1998-2005

2011-10-01
Blaki Ziniol Rosencranz i Santana

Okładka książki Ucięte myśli Marcin Rustecki, Dominik Szcześniak
Ocena 5,7
Ucięte myśli Marcin Rustecki, Do...
Okładka książki Coviks-20 Askold Akiszyn, Igor Baranko, Krzysztof Gawronkiewicz, Henryk Glaza, Ernesto Gonzales, Joanna Karpowicz, Zbigniew Kasprzak, Konstantin Komardin, Berenika Kołomycka, Anna Krztoń, Monika Laprus-Wierzejska, Tomasz Lew Leśniak, Shawn Martinbrough, Jan Mazur, Melon, Piotr Nowacki, Unka Odya, Maciej Pałka, Grzegorz Rosiński, Marcin Rustecki, Tomasz Samojlik, Yana Shunyata, Bill Sienkiewicz, Rafał Skarżycki, Marek Skotarski, Wojciech Stefaniec, Dominik Szcześniak, Rafał Szłapa, Tomasz Tomaszewski, Jakub Topor, Robert Trojanowski, Przemysław Truściński, Maciej Tuora, Lucas Varela, Jakub Wiejacki, Agnieszka Wolny-Hamkało, Michał Śledziński, Agnieszka Świętek
Ocena 4,4
Coviks-20 Askold Akiszyn, Igo...
Okładka książki Pan H. Marcin Rustecki, Dominik Szcześniak
Ocena 6,0
Pan H. Marcin Rustecki, Do...
Okładka książki Bronx story. Powrót/Zagubiona dusza Grzegorz Pawlak, Dominik Szcześniak
Ocena 7,0
Bronx story. P... Grzegorz Pawlak, Do...
Okładka książki Wojna/Obietnica Marcin Rustecki, Dominik Szcześniak, Rafał Trejnis
Ocena 5,5
Wojna/Obietnica Marcin Rustecki, Do...
Okładka książki Akt #24 Piotr Burzyński, Bartosz Minkiewicz, Tomasz Minkiewicz, Tomasz Niewiadomski, Marcin Rustecki, Dominik Szcześniak, Dawid Śmigielski
Ocena 8,0
Akt #24 Piotr Burzyński, Ba...