Seks, śmierć i superego. Doświadczenia w psychoanalizie.

Ronald Britton Wydawnictwo: Oficyna Infigenium nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sex, Death and the Superego. Experiences in Psychoanalysis.
2010-01-01
Danuta Golec, Marta Lipińska, Marta Kruszyńska-Mąka, Lech Kalita, Alina Szabłowska
Oficyna Infigenium
psychoanaliza
Sex, Death and the Superego. Experiences in Psychoanalysis.
Oficyna Infigenium
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
psychoanaliza

Okładka książki Kompleks Edypa dzisiaj. Ronald Britton, Michael Feldman, Edna O'Shaughnessy
Ocena 7,0
Kompleks Edypa... Ronald Britton, Mic...