7 nawyków skutecznego nastolatka

Sean Covey Wydawnictwo: Rebis poradniki
Rebis
poradniki
2002-01-01

7 nawyków wyjaśnionych bardzo obrazowo dla nastolatków.

Gdy zobaczyłam tytuł pomyślałam, że to nie dla mnie, nastolatką już nie jestem ale co mi szkodzi-przejrze.
Jak bardzo się myliłam okazało się już po kilku stronach! Książka jest rewelacyjna- wbrew pozorom nie zawiera rad tylko dla nastolatków- jest mnóstwo porad, ćwiczeń, zadań, celów jakie trzeba sobie stawiać by mieć zadowolenie z życia. Naprawdę polecam- dla osób, które...

Wspaniała

Praktyczny, chce się napisać, tutorial dla nastolatków. Podejmuje prawdziwe problemy a nie jest zbiorem filozoficznych myśli, książka pisana hitostoriami - chce się wierzyć prawdziwymi. Przykłady i opisywane sytuacje są adekwatne dla głównej grupy odbiorców oraz idą z duchem czasu - przedstawiane zagrożenia od strony mediów społecznościowych czy depresji związanej z FOMO. ...

Naprawdę świetna książka, bardzo pomocna. Wiele wskazówek i porad autora są trafne. Bardzo fajnie przedstawione historie. Naprawdę godna polecenia, pomaga.

Bardzo dobra pozycja dla nastolatków, którzy chcą robić coś ze swoim życiem. Mnóstwo konkretnych porad, co robić. Naprawdę polecam!

Uczymy się życia na podstawie własnych błędów. A co jeśli nie musimy ich popełniać?
Dzisiejszy post kieruje ku osobom, które dopiero wchodzą w dorosłe życie, czyli nastolatkom takim jak ja!
Skupimy się na szkole, kontaktach z rodzicami, czym jest przyjaźń, seks u nastolatków i poznanie siebie, czyli samoocena.
Pan Sean Covey przewrócił mi świat. Zwrócił uwagę na rzeczy...

Chciałam wypożyczyć książkę "7 nawyków skutecznego działania", ale nie zorientowałam się, że zamówiłam wersję dla nastolatków. Jednak chyba dobrze się stało. Książka jest napisana bardzo przystępnym językiem, ładna graficznie, z ciekawymi ćwiczeniami. Czytało się dzięki temu bardzo przyjemnie. Sporo notowałam i niektóre ćwiczenia robiłam.
Żałuję, że nie wpadła mi w ręce...

Przeczytanie całej książki bardzo mnie zmotywowało do działania. Wrócę do niej nie raz. Polecam każdemu kto chce zacząć panować nad swoim życiem.
"Weź odpowiedzialnosc za swoję życie!"

Naprawdę polecam! Lektura obowiązkowa dla każdego nastolatka! Pomaga wejść w dorosłe życie z dobrymi podstawami. To taka książka, z którą trzeba pracować, ale naprawdę warto :) o ile świat byłby lepszy, gdyby wszyscy kierowali się 7 nawykami :)

Dyskusje

• Chcę w prezencie