Simon Kernick Wydawnictwo: Arrow kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
kryminał, sensacja, thriller
angielski

Ta książka napisana w wersji Quick Reader to w rzeczywistości opowiadanie utrzymane w charakterze thrillera. Akcja toczy się na odludnych terenach Szkocji, gdzie grupa przyjaciół z Londynu postanawia spędzić weekend z dala od cywilizacji. Kłopoty zaczynają się od momentu, gdy natykają się na uciekającą przed kimś nagą dziewczynę. Historia jest krwawa i bezwzględna. Bardzo...

• 2013
  • Quick reads