Fifth Grave Past the Light

Okładka książki Fifth Grave Past the Light Darynda Jones
Okładka książki Fifth Grave Past the Light
Darynda Jones Wydawnictwo: St. Martins Press Cykl: Charley Davidson (tom 5) fantasy, science fiction
Charley Davidson (tom 5)
Fifth Grave Past the Light
St. Martins Press
2013-06-09
2013-06-09

Dokładnie tak samo jak w poprzednich tomach - nie mogę się oderwać. Ta seria to takie moje "guilty podejdę".

Kolejne niewyjaśnione morderstwa i odkryty masowy grób. No więc do kogo zwróci się Wujek Bob z policji w Albuquerque o pomoc. Oczywiście do Charley.
No i jeszcze ten gorący Reyes, który wprowadził się do mieszkania obok. Będzie się działo. Jaki będzie związek Ponurego Żniwiarza i Syna Szatana? Oczywiście....... bardzo gorący.
Kolejna część, która mnie wciągnęła. No i skończyła się w takim momencie, że po prostu muszę jak najszybciej zacząć kolejny tom, bo nie będę mogła spać. Polecam

Kolejna część, która mnie wciągnęła. No i...

Coraz bardziej podoba mi się ta seria. Reyes na wolności i jest pod ręką Charley. Nasza Kostucha nadal rozwiązuje zagadki, czyli seryjni mordercy i oczywiście nie tylko. Co tu dużo pisać, autorka rozkręca się.
Ale oczywiście końcówka mnie zaszokowała. Nie tylko końcowe pytanie, które jest bez odpowiedzi, ale to co Charley przeżyła wcześniej. Zaczęłam się o nią martwić, ale kto da radę, jak nie Ponury Żniwiarz!
A już to co zdążyło się potem, to już kolejny szok. Jak przeczytasz to Cię też to zaskoczy, ja się tego wcale, a wcale nie spodziewałam.

Kocham ! dawno nie czytalam tak wciagajacej serii!!
polecam!

Kocham ! dawno nie czytalam tak wciagajacej serii!!
polecam!

bardzo fajna seria , szybko sie czyta , akcja biegnie na łeb na szyje , nieogarnięci mogą sie pogubić. Troche denerwuje mnie to, że głowna bohaterka wymyśla ksywki na wszystko co się wokól niej znajduje, co jest troche denerwujące bo to do szczescia nikomu nie jest potrzebne

Wygląda na to, że między Charley, a Reyes'em zaczyna się coraz bardziej układać. To niewyobrażalnie mnie cieszy i wywołuje gęsią skórkę. Normalnie, przez całą książę czeka się na ich następne "spotkania".
Książka trzyma w napięciu do ostatniej strony, a kiedy i takowa wreszcie się pojawia... Trzeba przeczytać ją jeszcze raz. I jeszcze raz. I jeszcze raz. Bo to, co się stało... To... To zbyt piękne!
Nie mogę się doczekać, aż wreszcie znajdę gdzieś tłumaczenie szóstej części i jeśli ktoś miałby o niej jakieś pojęcie to proszę do mnie pisać :) Byłabym niezmiernie wdzięczna!

Ta seria jest niesamowita. Posiada wszystko czego szukam w literaturze na wolne popołudnie (dokładnie jedno popołudnie ^^): wątek kryminalny, miłosno- erotyczny i jest śmieszna, a to chyba najważniejsza jej cecha :) Polecam wszystkim którzy lubią erotyczne kryminały science fiction :)

praca jako detektyw jest trudna zwłaszcza gdy obserwowany nie jest zainteresowany i do tego karteczki przylepione na drzwiach, nowy kucharz. i do tego wszystkie kilkanaście zmarłych kobiet w mieszkaniu gdy sąsiadem jest sam syn szatana to musi byś męczące a posiadanie kluczy do tych drzwi po prostu zabija czasami nawet dosłownie. Reyns zostaję uniewinniony ale te pożary nie dają spokoju charley nawet gdy budzi się u jego boku i czy powie tak nawet złu.

ŚWIETNA!!!! Najlepsza część, najbardziej pikantna..... A końcówka....:)

ŚWIETNA!!!! Najlepsza część, najbardziej pikantna..... A końcówka....:)

Przednia rozrywka.
Książka z gatunku tych ,które łykam za jednym posiedzeniem.
Cóż z tego ,że brak jej intelektualnej głębi,i wielce mądrych przemyśleń ,ma za to wartką akcję,świetny humor,i gorący romans.
Nudny dzień w pracy ,stresujący ludzie dookoła -takie książki to idealne antidotum.

Przednia rozrywka.
Książka z gatunku tych ,które łykam za jednym posiedzeniem.

• Ebooki