Historia Carrie

Okładka książki Historia Carrie Molly Weatherfield
Okładka książki Historia Carrie
Molly Weatherfield Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
czerwona seria
Carrie's story
Czarna Owca
2013-07-03
2013-07-03
Katarzyna Makaruk
Lit. dla dorosłych Romans Erotyka Dla dorosłych Lit. współczena Seksualność Bdsm Dark

Taka sobie. Mało emocji bohaterki, cały czas tylko opis suchych faktów, z resztą wciąż się powtarzających.
Trochę musiałam poczekać zanim udało mi się ją przeczytać, bo już jakiś czas temu wpadła mi w oko, ale generalnie nie warto.

Książka tandetna. O "inteligentnej" dziewczynie, którą bym tak nigdy nie nazwała. Wymiękłam w połowie przy czwartym rozdziale i odłożyłam, gdyż na prawdę nie da się tego przeczytać do końca. Nie polecam dla osób, o normatywnym poglądzie świata.

Bardzo przypomina "Historię O", łudząco podobny tytuł, a zresztą sama autorka o tym wspomina. Mnie natomiast, zainteresowała najbardziej właśnie przedmowa autorki, w której wymienia innych autorów i powieści z gatunku podobnych. Mogłam sobie porównać, co mi jeszcze zostało do nadrobienia, oraz czego szukać. Niestety, mało tego na polskim rynku.

Fajna książka, mnie skłoniła do przemyśleń, co Uległa może zrobić dla swego Pana albo odwrotnie, czy ja bym tak potrafiła? Co w takim układzie się liczy, jaka jest psychiczna sytuacja obu stron, to mnie najbardziej zaciekawiło. Czekam na tłumaczenie drugiej części.

Bardzo fajna książką. Oryginalna tematyka, kontrowersyjne sceny i bardzoooo dużo kontrowersyjnych scen i sytuacji. Pozycja o bardzo dużym potencjale większym niż 6 gwiazdek. Autorka przedstawia historię Carie, która przechodzi szkolenie na niewolnice seksualną. Jest dużo "dobrowolnego przymusu", bicia i tresury. Seksu w sumie też jest dużo jednak bez szczegółowych opisach (np. całość spłaszczona do stwierdzenia "obciągnęłam mu" lub "wyruchał mnie w dupę" etc. ) I to jest powód dla takiej a nie innej oceny. Jeżeli autorka bardziej rozwinęłaby doznania bohaterki oraz opisy to ocena byłaby wyższa. Niemniej książka ciekawa, napisana dobrym językiem, ze spójną fabułą. Jest dość wciągająca. Fajna końcówka (pokazująca potencjał autorki) i początek (potrafi budować napięcie - jak na tego typu literatury ;)) w trakcie czytania czasem było monotonie ale obszerność historii nie przytłacza (jest to też dość liniowa fabułą) Polecam książkę i chętnie przeczytam o dalszych "przygodach" Carie.

studentka zafascynowana bdsm zgadza się na układ pan-niewolnica ze starszym od niej mężczyzną. przez rok pan szkoli ją na "wykwalifikowaną" seksualną niewolnice po czym wystawia na aukcji i odsprzedaje. bohaterka opowiada jak była szkolona i przygotowywana do aukcji. szczególnie dziwnie czytało się o jej pobycie w stajni. młoda kobieta była traktowana jak klacz, miała uprząż, ciągnęła pana w taczce, ciągnęła pług. dosyć dziwaczne.

Kontrowersyjna...Książka zdecydowanie dla osób o mocnych nerwach których nie szokuje BDSM. Niestety ta pozycja nie należy do moich ulubionych i z ulgą ją skończyłam.Sam opis nie był przerażający co traktowanie w ,,taki,,sposób kobiet tym bardziej,że one same się na to zgadzały w tym główna bohaterka.Książka pozostanie w mojej pamięci ale w negatywnym tego słowa sensie.

Słaba książka jak gumka w majtkach. Nie wiem, co się dzieje z tym światem, że ludzie tak ochoczo sięgają po erotyki. Nic w nich nie podnieca, nie sprawia że się czerwienimy a jedynie jest nagromadzenie zbioru zboczonych opisów i słabych bohaterów.

Ciezko ocenic,hartkor

Ciezko ocenic,hartkor

Książka o wiele lepsza (przynajmniej dla mnie) od Grey'a. Carrie poznaje Jonathana i od tej pory jej życie diametralnie się zmienia. Zostaje niewolnicą - maszynką do seksu.

• Erotyka
  • BDSM