Historia Carrie

Okładka książki Historia Carrie
Molly Weatherfield Wydawnictwo: Czarna Owca Seria: czerwona seria literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
czerwona seria
Carrie's story
Czarna Owca
2013-07-03
2013-07-03
Katarzyna Makaruk
Lit. dla dorosłych Romans Erotyka Dla dorosłych Lit. współczena Seksualność Bdsm Dark

więcej Więcej

Taka sobie. Mało emocji bohaterki, cały czas tylko opis suchych faktów, z resztą wciąż się powtarzających.
Trochę musiałam poczekać zanim udało mi się ją przeczytać, bo już jakiś czas temu wpadła mi w oko, ale generalnie nie warto.

Książka tandetna. O "inteligentnej" dziewczynie, którą bym tak nigdy nie nazwała. Wymiękłam w połowie przy czwartym rozdziale i odłożyłam, gdyż na prawdę nie da się tego przeczytać do końca. Nie polecam dla osób, o normatywnym poglądzie świata.

Bardzo przypomina "Historię O", łudząco podobny tytuł, a zresztą sama autorka o tym wspomina. Mnie natomiast, zainteresowała najbardziej właśnie przedmowa autorki, w której wymienia innych autorów i powieści z gatunku podobnych. Mogłam sobie porównać, co mi jeszcze zostało do nadrobienia, oraz czego szukać. Niestety, mało tego na polskim rynku.

Książka o wiele lepsza (przynajmniej dla mnie) od Grey'a. Carrie poznaje Jonathana i od tej pory jej życie diametralnie się zmienia. Zostaje niewolnicą - maszynką do seksu.

Fajna książka, mnie skłoniła do przemyśleń, co Uległa może zrobić dla swego Pana albo odwrotnie, czy ja bym tak potrafiła? Co w takim układzie się liczy, jaka jest psychiczna sytuacja obu stron, to mnie najbardziej zaciekawiło. Czekam na tłumaczenie drugiej części.

Na półkach: , , , , ,

Bardzo fajna książką. Oryginalna tematyka, kontrowersyjne sceny i bardzoooo dużo kontrowersyjnych scen i sytuacji. Pozycja o bardzo dużym potencjale większym niż 6 gwiazdek. Autorka przedstawia historię Carie, która przechodzi szkolenie na niewolnice seksualną. Jest dużo "dobrowolnego przymusu", bicia i tresury. Seksu w sumie też jest dużo jednak bez szczegółowych opisach...

studentka zafascynowana bdsm zgadza się na układ pan-niewolnica ze starszym od niej mężczyzną. przez rok pan szkoli ją na "wykwalifikowaną" seksualną niewolnice po czym wystawia na aukcji i odsprzedaje. bohaterka opowiada jak była szkolona i przygotowywana do aukcji. szczególnie dziwnie czytało się o jej pobycie w stajni. młoda kobieta była traktowana jak klacz, miała...

1998

Ciezko ocenic,hartkor

Kontrowersyjna...Książka zdecydowanie dla osób o mocnych nerwach których nie szokuje BDSM. Niestety ta pozycja nie należy do moich ulubionych i z ulgą ją skończyłam.Sam opis nie był przerażający co traktowanie w ,,taki,,sposób kobiet tym bardziej,że one same się na to zgadzały w tym główna bohaterka.Książka pozostanie w mojej pamięci ale w negatywnym tego słowa sensie.

Słaba książka jak gumka w majtkach. Nie wiem, co się dzieje z tym światem, że ludzie tak ochoczo sięgają po erotyki. Nic w nich nie podnieca, nie sprawia że się czerwienimy a jedynie jest nagromadzenie zbioru zboczonych opisów i słabych bohaterów.

• Chcę w prezencie
  • Erotyka