Cholesterol naukowe kłamstwo

The Cholesterol Myths
zdrowie, medycyna
Jerzy Zięba, Izabela Dobrowolska
Cholesterol zdrowie kłamstwa

Największą wadą książki jest to, że cała jej treść jest spójna i przez to naszy umysł traktuje ją jako prawdziwą – tak niestety działa nasz mózg, nie potrzebuje wiarygodnych informacji, lecz spójnych, aby uznać coś z góry za prawdziwe. Jeśli można by wskazać najbardziej szkodliwą książkę XX wieku, byłaby to zapewne właśnie ta książka. Która pod płaszczem dokładności i...

Książka mocno negującą obecny status niestety ale to przypomina czytanie artykułów naukowych.
Jednak warto przejść do zakończenia by ocenić samemu przemyślenia autora.

Uważam, że tę książkę powinni przeczytać wszyscy, którzy wchodzą w wiek średni. "Cholesterol jest świadkiem zbrodni, nie zapobiegniemy nieszczęściu likwidując światka". Imponujący korpus prac naukowych obnażający prawdę. Gorąco polecam.

Zmęczyłam w końcu tą ciekawą skądinąd książkę,która zawiera dużo ważnych informacji godnych polecenia-lekarzom,którzy powinni dokształcać się przez całe życie,bo o nasze życie przecież walczą.Polecam.

Odkrywcza. Wiedza cenna i przydatna.

Warto przeczytać - otwierają się oczy.

Bardzo solidnie zebrane materiały i dowody naukowe potwierdzajace naukowe klamstwo naukowcow przeprowadzajace badania nt negatywnego wplywu cholesterolu w organizmie czlowieka oraz wychwalajac zbawienny wplyw statyn, lekow regulujacych poziom cholesterolu. Warto przeczytac i wyciagnac wlasne wnioski szkodliwosci cholesterolu i sposobu leczenia przez lekarzy cale...

Uuuuf, wreszcie skończone. Książkę zakupiłem dawno temu, jednak jest napisana w mało intrygujący sposób, ze względu na co powracałem do niej raz na jakiś czas, prze ostatnio pół roku, by dzisiaj ją skończyć.
Wraz z zakupem książki liczyłem głównie na opisy działania ludzkiego organizmu w kontekście cholesterolu, jednak okazało się, że mówi głównie o błędach popełnianych i...

Zawiera ciekawe informacje i obala mity związane z cholesterolem. Polecam.

• Zdrowie
  • Dietetyka
  • Naukowe
  • X Zdrowie
  • Kupić
  • Posiadam ebook nieprzeczytane
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Cholesterol naukowe kłamstwo