Głębokie rany

Okładka książki Głębokie rany
Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 3) Seria: Gorzka Czekolada kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Oliver von Bodenstein i Pia Kirchhoff (tom 3)
Gorzka Czekolada
Data 1. wydania:
2009-01-01
Anna Urban, Miłosz Urban
literatura niemiecka

Świetnie się czytało. Przyznam jednak, że trochę szokująca fabuła, zakładając, że przedstawione wydarzenia mogłyby mieć miejsce.

Bardzo dobra książka ,kryminał ,polecam !

Świetna seria. Kryminał trzymający w napięciu.

Za duży chaos.

Niezwykle polecam wszystkim! Doskonała seria :)

Jedna z moich ulubionych serii kryminalnych. Soczyści bohaterowie, ciekawa, nienaciągana fabuła. Polecam.

W kolejnej książce z Pią Kurchhoff i Oliwierem von Bodenstein, para policyjna prowadzi śledztwo w sprawie brutalnych morderstw starszych osób. To początek, który prowadzi do przeszłości na Prusy Wschodnie. Niechlubna przeszłość, duże pieniądze, zdrady, kłamstwa i liczne ofiary. Odpowiedzi znajdą się w Polsce.

Trzeci tom cyklu i miłe zaskoczenie. Powieść jest dużo lepiej napisana niż jej dwie poprzedniczki. Widać, że Panią Nele Neuhaus ktoś w wydawnictwie dobrze pokierował. Jeśli zaś chodzi o fabułę, to osobiście zabrakło mi wątku agentów Mosadu.

Książka sama w sobie jest prosta i wszystkie wątki są ładnie zakończone, czytelnik nie będzie miał więc problemów ze zrozumieniem czegoś po lekturze. Dla mnie osobiście część rozwiązań była zbyt jasno zarysowana od początku, ale nie przeszkadzało mi to w lekturze. Warto tu zaznaczyć, że nie jest to ostatnia część cyklu, a wydawca pomylił się trochę w chronologii, ale jeśli...

Kłamstwo, kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo! Bohaterzy książki nieźle namieszali.
Trzecia książka tej serii rozpoczyna się morderstwem starszego mężczyzny. Zabójca pozostawia ślad na miejscu zbrodni w postaci cyfr. Policja ma mało czasu na rozwiązanie zagadki. Tymczasem giną kolejne osoby, a cyfry pozostawiane na miejscu zbrodni stają się coraz większą zagadką. Jednak to...

1 185
  • 2019