Gotowanie krok po kroku. Ciasta i desery

Okładka książki Gotowanie krok po kroku. Ciasta i desery
Marianne Magnier-Moreno Wydawnictwo: RM Seria: Gotowanie krok po kroku kulinaria, przepisy kulinarne
kulinaria, przepisy kulinarne
Gotowanie krok po kroku
RM
2010-01-01
2010-01-01
Justyna Piątek

więcej Więcej

To naprawdę świetna książka zarówno dla weteranów pieczenia, jak i dla świeżaków. Dlaczego? Każdy etap opatrzono zdjęciami i myślę, że ten zabieg eliminuje ryzyko powstania zakalca. Choć oczywiście pewnie nie do końca.

Pełna recenzja: www.monikapawelec.pl

"Ciasta i desery krok po kroku" Moim zdaniem książka jest skierowana do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę kulinarną. Biorąc książkę w ręce niemal od razu zauważamy jej szczegółowość. Przepisy są tak fantastycznie napisane wszystko jest szczegółowo pokazane, że nawet osoba początkująca nie będzie miała żadnego problemu z zrobieniem czegoś słodkiego. Jest to...

Wspaniała książka kucharska, szczególnie dla tych osób, które stawiają pierwsze kroki w pieczeniu ciast i ciasteczek.
Książka skusiła mnie niezwykłymi fotografiami gotowych wypieków. Wśród nich znalazło się wiele ulubionych ciast mojej rodziny, które z pewnością spróbuję zrobić w zaciszu własnej kuchni. Ogromnym plusem, okazały się fotografie, którymi wypełniona jest cała...

Klasyczne przepisy, przystępnie i ładnie przedstawione. Rzecz dla początkujących. Na uwagę zasługuje oryginalny sposób prezentacji poszczególnych kroków przygotowania.

Nie będę ukrywała, że szaleję za książkami kulinarnymi. Nie będę też ukrywała, że nie za często korzystam z przepisów tutaj zawartych. Więc pomyślicie sobie, po co mi te wszystkie książki? A no właśnie bardzo je lubię. Uwielbiam do nich zaglądać, czytać przepisy, w razie braku inspiracji przeszukiwać wszystkie moje książki kucharskie. Więc im więcej książek o gotowaniu tym...

• Książki Kucharskie
  • RECENZOWANE dla wydawnictw
  • Wydawnictwo RM
  • Przeczytane 2013
  • Książki kulinarne, które posiadam
  • 1) W kuchni

Dodaj cytat z książki Gotowanie krok po kroku. Ciasta i desery