Kup teraz - 2 oferty w cenie od 11.95 zł do 14.40 zł

Esprit
religia kobiety miłosierdzie boże
religia
religia kobiety miłosierdzie boże

"Dusza kobiety jest bardzo czułym instrumentem,
na którym Duch Święty gra niezwykle subtelne melodie.
Wsłuchując się w nie można poznać
największe tajemnice duszy samego Boga".

Książka jest pięknym obrazem Bożego Miłosierdzia, hymnem ukazującym wyjątkowość kobiecej natury, jej wrażliwość, umiłowanie Chrystusa. Można się z niej dowiedzieć o kobietach, które zostały wybrane...

Świetna książka, ciekawe jest wątek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która objawiała się trzem kobietom przedstawionym w tym dziele.

Książka ukazuje siedem różnych kobiet, które w niezwykły sposób przyczyniły się do szerzenia kultu miłosierdzia Bożego. Stały się nicią łączącą Boga z ludźmi. Kobiety z różnych epok, różnego stanu, w różnym wieku łączy wielka miłość do Boga i chęć ofiarowania swojego cierpienia za drugiego człowieka.

• Religia
  • ź+2018