Im starszy, tym lepszy. Co zrobić, by twój mózg rozwijał się wraz z wiekiem?

Ernst PöppelBeatrice Wagner Wydawnictwo: Esprit poradniki
Agnieszka Zychowicz
mózg umysł myślenie

2056

Na półkach: , , , ,

Książka jest popularno naukowa. Należy o tym pamiętać czytając i najlepiej się nie spieszyć. Ja niestety miałam ja z biblioteki i przemyślenia musiałam odłożyć na później i skupić się na "przerobie". Warto tez mieć pod ręką coś do notowania. Przy okazji dowiedziałam się o zlikwidowaniu na LC funkcji prywatnych notatek- powiedziano mi, że z powodu braku zainteresowania. :-(...

Dyskusje

• Poradniki
  • Mózgownica
  • Ebook
więcej mniej

Ernst Pöppel Im starszy, tym lepszy. Co zrobić, by twój mózg rozwijał się wraz z wiekiem? Zobacz więcej