Fotograf w podróży

G+J
fotografia poradnik podróż
poradniki
fotografia poradnik podróż

Bardzo interesujący poradnik. Lubię czasem poczytać o tajnikach warsztatu profesjonalnych fotografów. Tyle tylko że same zdjęcia jakoś do mnie nie przemawiają. Oczywiście są wysmakowane i cieszą oczy ale emocjonalnie wydają się puste. Jakby pogoń za efektownością i doskonałością odzierała je z głębszych znaczeń. Estetyka dla samej estetyki nie przekonuje mnie jeśli nie mam...

Na półkach: , , , ,

Powiem tak jest dużo literówek, ale nie psują całości książki. Książka wydana przez moje ukochane wydawnictwo. Pana Jacka poznałam i mam autograf przez co jeszcze bardziej doceniłam to co robi. Ja również fotografuję, ale tylko amatorsko i nie znam jeszcze wszystkich tych funkcji o których jest mowa w książce, ale dzięki temu odkryłam mój aparat na nowo. Zdjęcia, które są...

Bez nadęcia, bez technicznego żargonu, bez wywyższania się. Jacek Bonecki pisze o swojej pasji, miłości i zarazem pracy. Piękne wydanie, świetnej jakości druk.
Książka i dla amatorów i dla tych, którzy sądzą że są poziom albo i kilka wyżej. Dla wszystkich, którym nie obce jest to co w fotografii piękne. Polecam.

Książka pełna wspaniałych rad, świetnych spostrzeżeń i niesamowitych pomysłów. Pisana z pasją. Pełna pięknych zdjęć, od których trudno oderwać wzrok. Czyta się szybko i z przyjemnością. Zaraża miłością do fotografii :)

Zdjęcia książki znajdziecie na: http://annaradziach.blogspot.com/2015/06/fotograf-w-podrozy.html

Fotografią interesuję się chyba od zawsze. Uwielbiam zatrzymywać chwile w ten sposób, bawić się światłem, wyszukiwać piękno w tym co mnie otacza. I choć fotografia portretowa i reportażowa interesuje mnie najbardziej to nie zamykam się wyłącznie w tej tematyce. Ja po prostu lubię zdjęcia i już. Zarówno robić jak i podziwiać. I najchętniej robiłabym to 24 godziny na dobę....

Mam wrażenie, iż ów książka napisana została jako dodatkowy support marki Sony. Poza tym jedynym faktem relacje z podróży Jacka Bonieckiego faktycznie mogą zaciekawić a niesamowite fotografie z całego świata z pewnością staną się źródłem inspiracji dla wielu z Nas. Polecam.

• Fotografia
  • Z biblioteki
  • 2014
  • Fotografia/Albumy
  • D.z.
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Fotograf w podróży